Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Harry a William mají sourozence, o dalším bratrovi a sestře skoro nikdo neví

Princ Harry a princ William
Princ Harry a princ William
Zdroj: Profimedia
Princ Harry a princ William

Dlouhá léta měla široká veřejnost za to, že princové Harry a William nemají žádné sourozence. Opak je ale pravdou. Když se totiž jejich otec, král Karel III., v roce 2005 oženil s Camillou Parker Bowles, stal se nevlastním otcem jejích dětí. A Harry s Williamem se tak dočkali nevlastních sourozenců. Kdo jsou Laura a Tom?

Zatímco bratři princ Harry a princ William patří mezi nejznámější členy britské královské rodiny, o jejich nevlastních sourozencích se toho ví jen málo. A není se čemu divit. Laura Lopes a Tom Parker Bowles pozornost veřejnosti vůbec nevyhledávají a o fanoušky nestojí. Stejně tak nijak neprahnou po tom, aby byly jejich soukromé záležitosti rozebírány před celým světem. 

Děti Camilly

Laura a Tom se stali součástí nejslavnější rodiny světa v momentě, kdy se za krále Karla III. provdala v roce 2005 jeho dlouholetá partnerka Camilla. Ta má své děti z předchozího manželství s Andrewem Parker Bowlesem. 

Princové měli od začátku se svými nevlastními sourozenci podle webu heart.co.uk skvělé vztahy a navzájem se zvali na nejdůležitější životní události. Dcera Laury Lopes byla dokonce jednou z družiček na svatbě prince Williama a Kate Middleton. I přesto se jim ale nějakým způsobem podařilo vyhnout očím veřejnosti a o jejich existenci dodnes mnozí nemají nejmenší tušení. Před několika dny se pak bratr se sestrou také přišli rozloučit společně s celou rodinou s královnou Alžbětou II..

Plní nadání

Camilla je na své děti rozhodně právem pyšná. Její dcera Laura je uměleckou kurátorkou a společně se svým manželem vychovává tři ratolesti. Syn Tom je pak food kritikem a spisovatelem. Na svém kontě má už sedm kuchařek. Je rozvedený a s exmanželkou vychovává dvě děti. 

Laura s Tomem si jsou velmi blízcí a mají spolu skvělé vztahy. Narozdíl od jejich nevlastních bratrů Harryho a Williama, kteří si už nějaký ten pátek nemohou přijít na jméno. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky