Britská královská rodina má pořádný důvod k oslavě. Pravnuk královny Alžběty II. a syn prince Williama a Kate Middleton totiž slaví narozeniny. „Georgovi je devět,” uvedli jeho pyšní rodiče na sociální síti a k textu přidali také obrázek narozeninového dortu a červeného balónku. A součástí příspěvku byl pochopitelně i portrét prince George, který pořídila podle webu Daily Mail sama Kate, když se na konci školního roku vydala s dětmi na jednu z britských pláží.

Milovník fotbalu

Na zveřejněném snímku se princ George usmívá od ucha k uchu a je znát jeho velké nadšení. Podle zdrojů blízkých rodině z něj vyrůstá nesmírně šťastný, slušný a spokojený chlapec, který je posedlý fotbalem a miluje trávení času venku.

Jeho rodiče se jej snaží vychovávat tak, aby si byl plně vědom své role v královské rodině a všech povinností, které z ní vyplývají, zároveň ale chtějí, aby byl schopen si své dětství užít co možná „nejnormálněji” a měl příležitost skočit a užívat si jako všechny ostatní děti.

Dvojník prince Williama

Princ William a Kate Middleton tradičně každý rok v den narozenin zveřejňují aktuální portréty svých ratolestí, aby se mohla široká veřejnost podívat, jak jejich děti rostou. U nového snímku prince George ale byli mnozí poměrně v šoku. Devítiletý George je totiž naprostou kopií svého tatínka.

I když mu byl velmi podobný již odmalička, postupem času se stává bez nadsázky doslova dvojníkem prince Williama. „V poslední době vypadá opravdu jako jeho tatínek!” napsal do komentářů pod příspěvek jeden z fanoušků. „Vypadá úplně jako William,” přidal se další. A obdobných reakcí se objevovala celá řada.

Související články