Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dáda Patrasová popsala návrat ke Slováčkovi: Má dušička strádala, teď se hojí

Dáda Patrasová a Felix Slováček
Dáda Patrasová a Felix Slováček
Zdroj: Profimedia
Dáda Patrasová a Felix Slováček

Ne ještě úplně jako dvě hrdličky, ale přeci jen s úsměvy ve tváři a v dobrém rozmaru, dorazila poslední dobou dost propíraná manželská dvojka Felix Slováček a Dáda Patrasová na společenskou akci do Obecního domu. Zatímco mužská polovina páru se postarala o hudební doprovod akce, ta ženská si udělala chvilku času na povídání pro kafe.cz.

„Ty vztahové věci, které se udály, a jak říkáte, byly hojně přepírány v médiích, jsou sice pryč, ale zapomenuty nebudou zřejmě nikdy. To, co si člověk zažil, prožil a užil několik desítek let po boku toho druhého je momentálně sice už jen vzpomínkou, ale ne tou, která by zapadla úplně v zapomnění, a to ať jde o věci zlé i dobré,“ svěřila se Dáda.

Řada párů si určitě prošla něčím podobným čím vy. Lidé se ale scházejí a rozcházejí, některým se podaří vrátit se zpět do funkčního stavu, jiným ne. Co rozhodlo u vás, že to nedobré bylo vymazáno?

„Víte, je to tak, že kdybychom se nenáviděli, tak bychom se nikdy znovu nesešli. My se totiž i přes onu Felixovu eskapádu máme pořád rádi. Je to tak, že patříme zřejmě opravdu k sobě. Po několika letech jeho vztahu s paní Gelemovou asi nastalo prokouknutí, procitnutí a probuzení. My jsme totiž i po dobu jeho vztahu byli spolu dost často. Nebylo to tak, že bychom se úplně odloučili, manžel chodil domů a vídali jsme se,“ doplnila Patrasová.

Dáda Patrasová a Felix Slováček Dáda a Felix mají harmonické období Zdroj: Profimedia

To je sice hezké, že jste se i přes Felixův mimomanželský vztah vídali, ale neříkejte, že vám to stačilo. Něco jiného je občas se setkat, ale to, co má člověk v sobě, tedy ta dušička, muselo dost strádat. Nebo tomu bylo jinak?

„Nebylo, samozřejmě. Dušička opravdu strádala, ale dušička se teď hojí. A snažíme se oba ty naše léčit a zdá se, že se to daří. Chodíme spolu do společnosti, rádi bychom vyrazili třeba za odpočinkem k moři, ale uvidíme, jak to bude dál s onou zdravotní covidovou situací u nás a ve světě, ale prostě volným tempem se snažíme vrátit se do dob, kdy bylo jen dobře. Osobně se těším, až obejmu své malé diváky a příznivce, společně si v nějakém pořadu zazpíváme a zatancujeme a Felix bude dál pokračovat v tom, co umí a jde mu skvěle, tedy v koncertních vystoupeních. To jsou naše plány na nejbližší dobu, na které se moc těšíme,“ dodala Dáda Patrasová, a jelikož manžel odložil po svém vystoupení klarinet, šli si společně prohlédnout atraktivní výstavu výtvarníka Romana Řeháka, na které se sešli.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU