Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

S Gelemovou nikdy nespal: Patrasová naznačila, že má Slováček intimní problém

Dáda Patrasová
Dáda Patrasová
Zdroj: Profimedia
Dáda Patrasová

Dáda Patrasová dlouhých sedm let musela tolerovat to, že se její manžel Felix Slováček zamiloval do podstatně mladší umělkyně Lucie Gelemové, se kterou se bez jakéhokoliv ostychu objevoval na veřejnosti. I když ale svého manžela neměla doma, možná se částečně uklidňovala tím, že k žádnému intimnímu sbližování mezi dvojicí dle jejích slov nikdy nedošlo. Jak je totiž sama naznačila, Slováček podle ní není schopen kvůli svému věku a zdraví mít sex. 

Herečka a zpěvačka Dáda Patrasová v posledních sedmi letech svého života musela přetrpět mnohé. Kromě toho, že od ní odešel manžel a začal žít s o mnoho let mladší výtvarnicí Lucií Gelemovou, ji Felix Slováček také několikrát veřejně obviňoval z alkoholismu. Dáda ale byla vždy připravena svému manželovi všechno odpustit a doufala, že se k ní její životní láska nakonec stejně vrátí. 

Když se před pár dny Slováček dozvěděl o tom, že si Gelemová našla jiného, naprosto zuřil a okamžitě jí nařídil, aby se odstěhovala z jeho bytu. Patrasová jistě slavila, že bude mít manžela zase doma. To se ale radovala předčasně. Slováček totiž po pár dnech vychladl, svých ostrých slov na adresu Gelemové litoval a žádný návrat k manželce se nekoná. A tak si Dáda alespoň odplivla trochu jedu. 

Nikdy spolu nespali

I když se Felix Slováček dlouhých sedm let objevoval po boku Gelemové, určitou útěchou pro Dádu mohlo být, že spolu nikdy dvojice nespala. Tedy alespoň to tvrdí sama zpěvačka. „On s ní nespal. To vím jistě, to můžu garantovat. Vím o tom své, ale manžela nebudu úplně shazovat. Řekněme jen, že je tu menší problém s jeho zdravím a věkem. A ten už byl v době, kdy se poznali,” nechala se Patrasová slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz

Špatné zuby, velký nos a malé oči

Dáda Patrasová má na Gelemovou dle všeho pořádnou pifku. A vlastně se po posledním vyjádření výtvarnice není čemu divit. V něm totiž herečku a zpěvačku nazvala „psychicky labilní alkoholičkou plnou zloby, přetvářky a nenávisti”. A tak se Patrasová nebála do bývalé milenky svého muže také kopnout. „Žádná prsa, velká pánev a hnusné nohy. Na fotkách je vidět pořád jen křečovitý úsměv, špatné zuby, velký nos, malé oči. Celkově je to příšerné. Na někoho může působit i jako bezpohlavní mužatka. Jako šunt, který si vycpává podprsenku,” řekla Patrasová na adresu své sokyně. 

A k překvapení všech se Slováček své manželky zastal. „Prosím, přestaň se navážet do mé manželky Dády. Víš moc dobře, že na to absolutně nemáš žádné právo,” vzkázal hudebník přes zmíněnou redakci své bývalé milence. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky