V hlavní zpravodajské relaci televize Nova se během let vystřídalo dost tváří. Mezi ty nejznámější a hlavně nejtajemnější patří Nicol Lenertová, která na počátku 21. století moderovala Televizní noviny s Karlem Voříškem. V roce 2002 ale najednou na Nově skončila a zmizela z Česka. Snad nikdo kromě nejí rodiny netušil, kde se kráska nachází. Až po několika týdnech se ukázalo, že odcestovala do Spojených státu amerických, kde nastoupila na jazykovou školu. I když s jejím náhlým rozhodnutím nebyli tehdy mnozí spokojeni, Lenertová tvrdí, že ji právě tato zkušenost pomohla posunout se v životě dál.

Návrat do Česka

Když se pak moderátorka vrátila zpět do své rodné vlasti, televize ji už nelákala. Zkusila ale kariéru v hudebním průmyslu, ale žádného zásadního úspěchu se nedočkala. Stáhla se proto do ústraní. V osobním životě se jí však zadařilo, zamilovala se do sportovního manažera Jaroslava Kaláta a narodili se jim dva synové.

Nicol Lenertová se už držela od šoubyznysu dál. Vyzkoušela ale několik povolání podobných moderování. Podle Blesku se na nějaký čas zhostila role tiskové mluvčí Středočeského kraje. Práci ale nezvládala skloubit s péčí o děti, a tak ji opustila. V současné době pracuje jako mluvčí jedné z pojišťoven.

Druhá svatba s o téměř 30 let starším podnikatelem

Mimo to se toho ale o někdejší moderátorce moc neví. Mnohé proto překvapila zpráva o její svatbě s podnikatelem Viliamem Sivekem, neboť skoro nikdo neměl ponětí o tom, že se Nicol s Jaroslavem Kalátem rozešla. „Mohu potvrdit, že jsem vdaná,” řekla pro eXtra.cz. Jak se ale zdá, Nicol je nyní ve svém životě nesmírně šťastná a užívá si pohodového rodinného života bez pozornosti médií.

Související články