Jaromír Soukup se udržuje ve formě pomocí pravidelného sportu, poslední výlet na kole ale nedopadl zrovna dle jeho představ.

Mediální magnát totiž při vyjížďce spadl ze svého kola a přivodil si vážný úraz, se kterým skončil v péči lékařů a dokonce musel podstoupit operaci ruky.

"Moc děkuji za desítky zpráv a za podporu. Lékaři v Motole jsou fantastičtí a sestřičky samozřejmě také. Všichni jste na mě hodní a já vám děkuji," ozval se miliardář z nemocničního lůžka a ukázal sádru i zavedenou kapačku.

V nemocnici je pro změnu Jaromír

Agáta Hanychová jako správná přítelkyně samozřejmě za Jaromírem Soukupem ihned jela na návštěvu do Motola, fanoušky ale videem z nemocnice vyděsila, jelikož sama před nedávnem skončila na lůžku kvůli komplikacím v těhotenství.

Sledující proto budoucí trojnásobnou maminku zahrnuli dotazy, zda je miminko v pořádku.

"Holčičky, já jsem doma a jdu ukládat děti. V nemocnici je pro změnu Jaromír. Je po operaci ruky, měl úraz na kole. Je v pořádku a já mu přivezla večeři," vysvětlila Hanychová. Soukup si naštěstí s úrazem v nemocnici dlouho nepobyl, den po operaci ho propustili lékaři domů. "Dobré ráno, já jdu opět psát, na řasy, točit, do školky, Jaromír přijede a pak budeme pracovat," uklidnila okolí Agáta, která o Soukupa jistě s láskou pečuje.

Jaromír Soukup musel podstoupit operaci ruky

Zdroj: Sociální sítě Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články