Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Akutní operace po děsivém úrazu: Hanychová pečuje o zraněného Soukupa

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup

Agáta Hanychová opět vyděsila své fanoušky, když nahrála video z nemocnice. Nakonec se ale ukázalo, že pacientem je její partner Jaromír Soukup. Majitel TV Barrandov spadl z kola a musel na operaci. 

Jaromír Soukup se udržuje ve formě pomocí pravidelného sportu, poslední výlet na kole ale nedopadl zrovna dle jeho představ.

Mediální magnát totiž při vyjížďce spadl ze svého kola a přivodil si vážný úraz, se kterým skončil v péči lékařů a dokonce musel podstoupit operaci ruky. 

"Moc děkuji za desítky zpráv a za podporu. Lékaři v Motole jsou fantastičtí a sestřičky samozřejmě také. Všichni jste na mě hodní a já vám děkuji," ozval se miliardář z nemocničního lůžka a ukázal sádru i zavedenou kapačku.

V nemocnici je pro změnu Jaromír

Agáta Hanychová jako správná přítelkyně samozřejmě za Jaromírem Soukupem ihned jela na návštěvu do Motola, fanoušky ale videem z nemocnice vyděsila, jelikož sama před nedávnem skončila na lůžku kvůli komplikacím v těhotenství.

Sledující proto budoucí trojnásobnou maminku zahrnuli dotazy, zda je miminko v pořádku.

"Holčičky, já jsem doma a jdu ukládat děti. V nemocnici je pro změnu Jaromír. Je po operaci ruky, měl úraz na kole. Je v pořádku a já mu přivezla večeři," vysvětlila Hanychová. Soukup si naštěstí s úrazem v nemocnici dlouho nepobyl, den po operaci ho propustili lékaři domů. "Dobré ráno, já jdu opět psát, na řasy, točit, do školky, Jaromír přijede a pak budeme pracovat," uklidnila okolí Agáta, která o Soukupa jistě s láskou pečuje. 

Jaromír Soukup musel podstoupit operaci ruky

Zdroj: Sociální sítě Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky