Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nela Boudová se vyjádřila ke svému vztahu s moderátorem Janem Tunou

Nela Boudová
Nela Boudová
Zdroj: Profimedia
Nela Boudová

Dali se dohromady při otužování, které momentálně spojuje celou řadu celebrit. Chodí spolu na randíčka na plovárnu, kde svá těla máčejí v ledové Vltavě. Bohužel však nejsou nikdy sami, v patách jim je třeba taková Sandra Pogodová nebo Petr Vágner. A ti mají vše pod kontrolou!

Chtělo by se říci, že máme na české showbyznysové scéně nový páreček milenců, kteří našli společný zájem v otužování. Jde o herečku Nelu Boudovou a moderátora Jana Tunu, kteří se neustále objímají. Nejde však o vztah milenecký, jak by se mohlo zdát, ale ryze přátelský.

Herečce Nele Boudové nevyšla už dvě manželství. Nejprve se rozešla s otcem svých dvou synů Janem Lekešem, aby se v padesáti provdala za kamaráda z dětství Alexandra. Bohužel se jí však sňatek z nerozumu nevyplatil, a devět měsíců po svatbě už se rozváděla. 

Do náruče zadaného muže

Ta ale na mužské pokolení nezanevřela a skočila do náruče dalšího muže. Tentokrát však ženatého. Nejenže ji s ním pojí velmi silný vztah, ale mají i společný smysl pro humor, který herečka ocenila především poté, co se jí celý národ smál za trapnou fotku s rouškou mezi nohama. Jen jeden muž ji podpořil a shledal celé toto divadlo vtipným.

Šlo o jejího dobrého kamaráda a spřízněnou duši, moderátora Jana Tunu. 

„Říkal: ,To není možné, ty jsi blázen, fakt střelená!‘ Byla to vlastně trošku prověrka našeho vztahu. Nakonec jsem usoudila: Jo, tenhle člověk je skvělý, protože má smysl pro humor a nesoudí,“ prozradila herečka pro web Bleskproženy.cz

Podivné přátelství s intimním podtextem

Boudová kromě výletů k Vltavě jezdí s Tunou třeba i na hory, kde se společně fotí v nejrůznějších intimních pózách a ještě si z toho dělají legraci. 

V neřestech je ale podporují i kolegové z branže. Třeba takový Martin Zounar se fotkám kolegů směje a ocenil by nějaké ještě odvázanější. Pak by ale Tunovi mohly také přistát na stole rozvodové papíry. Každý pohár trpělivosti totiž jednou přeteče.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU