Chtělo by se říci, že máme na české showbyznysové scéně nový páreček milenců, kteří našli společný zájem v otužování. Jde o herečku Nelu Boudovou a moderátora Jana Tunu, kteří se neustále objímají. Nejde však o vztah milenecký, jak by se mohlo zdát, ale ryze přátelský.

Herečce Nele Boudové nevyšla už dvě manželství. Nejprve se rozešla s otcem svých dvou synů Janem Lekešem, aby se v padesáti provdala za kamaráda z dětství Alexandra. Bohužel se jí však sňatek z nerozumu nevyplatil, a devět měsíců po svatbě už se rozváděla.

Do náruče zadaného muže

Ta ale na mužské pokolení nezanevřela a skočila do náruče dalšího muže. Tentokrát však ženatého. Nejenže ji s ním pojí velmi silný vztah, ale mají i společný smysl pro humor, který herečka ocenila především poté, co se jí celý národ smál za trapnou fotku s rouškou mezi nohama. Jen jeden muž ji podpořil a shledal celé toto divadlo vtipným.

Šlo o jejího dobrého kamaráda a spřízněnou duši, moderátora Jana Tunu.

„Říkal: ,To není možné, ty jsi blázen, fakt střelená!‘ Byla to vlastně trošku prověrka našeho vztahu. Nakonec jsem usoudila: Jo, tenhle člověk je skvělý, protože má smysl pro humor a nesoudí,“ prozradila herečka pro web Bleskproženy.cz.

Podivné přátelství s intimním podtextem

Boudová kromě výletů k Vltavě jezdí s Tunou třeba i na hory, kde se společně fotí v nejrůznějších intimních pózách a ještě si z toho dělají legraci.

V neřestech je ale podporují i kolegové z branže. Třeba takový Martin Zounar se fotkám kolegů směje a ocenil by nějaké ještě odvázanější. Pak by ale Tunovi mohly také přistát na stole rozvodové papíry. Každý pohár trpělivosti totiž jednou přeteče.