Nela Boudová rozhodně není žádná stydlivka. To ostatně herečka dokázala minulý rok, kdy se rozhodla šokující fotografií vyjádřit svůj nesouhlas s vládními opatřeními.

Tehdy hvězda na svůj Instagram nahrála fotografii, na které ležela na zemi pouze v županu a místo kalhotek měla intimní partie zakryté pouze rouškou.

Za svou nevhodnou manifestaci se později herečka omluvila. "Ta fotka byla i za hranicí vkusu, ale vyjadřovala přetlak a vznikla dva dny před tím, než jsem ji dala na sociální sítě po poradě se svým starším synem. Dostala spoustu negativních ohlasů, kde lidé pochybovali o mé normálnosti a přáli mi ty nejhorší věci. Dostala jsem ale i spoustu pozitivních ohlasů. A těch bylo víc," řekla v rozhlasovém pořadu Terezy Kostkové Blízká setkání.

Ladné křivky Boudové obdivuje i Kopta

Po obřím skandálu s rouškou Nela Boudová nezalezla do nory. Naopak i nadále svým fanouškům přináší pravidelně nové, sexy odhalené fotografie.

Herečka je velikou fanynkou otužování, což ji spojuje s aktuálním partnerem Janem Tunou, který též trendu plavání v ledové vodě propadl.

A právě u zamrzlých rybníků se známá provokatérka zvěčňuje v ležérních modelech, ze kterých se pánům zvedá tlak. "Nó, ehm, tedy, jaksi, tó... co říkáš? Nějak mě ty vodopády rozhodily! Krásná," napsal například Josef Kopta k odhalenému snímku Boudové. Jan Tuna ale za svou milovanou dračicí rozhodně nezaostává.

Tuna i Boudová naostro

Jan Tuna si s Nelou Boudovou ohledně nahoty notuje, oba nemají problém se na sociální sítě vystavit tak, jak je pánbůh stvořil. Na nedávném snímku ze sauny se dvojice zvěčnila "na Adama a Evu". Herečka měla zakrytou pouze spodní část těla ručníkem a podprsenku jí dělala Tunova ruka, který na sobě neměl nic.

"Miluju... Na vlnách. Na lodi. Na Náplavce. Z potírny se kocháte Hradčanami, Železničním mostem a Vltavou, do které pak rovnou skočíte. A z vířivky navíc i Vyšehradem. I když, oči stejně směřují jinam," sdílel moderátor pořadu A dost! intimní snímek na Instagram.

Tuna pak dokonce se sledujícími žertoval v komentářích ohledně sexu v sauně. "Ale v sauně sex ne nebo tě klepne," varoval fanoušek moderátora. "Nemyslím," odpověděl Tuna laškovně se smajlíkem. Je více než jisté, že nás veselá dvojka Boudová - Tuna ještě v budoucnu překvapí.

Tuna a Boudová mají mezi sebou silnou chemii

Související články