Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Moderátor Tuna sbalil Nelu Boudovou, poprvé se ukázali na veřejnosti jako pár

Nela Boudová prožívá lásku po boku moderátora Jana Tuny
Nela Boudová prožívá lásku po boku moderátora Jana Tuny
Zdroj: Profimedia
Nela Boudová prožívá lásku po boku moderátora Jana Tuny

Ještě nedávno se moderátor Jan Tuna a herečka Nela Boudová tvářili, že jsou jen dobří přátelé a nic mezi nimi není. Jenže pak začali na sociální sítě přidávat fotky, z nichž bylo zřejmé, že k sobě mají opravdu hodně blízko. A na svatbu producenta Petra Větrovského a Jitky Doubravové už dokonce přišli společně a celou dobu se něžně drželi za ruce.

Nela Boudová a Jan Tuna před časem propadli trendu otužování, a proto spolu často vyráželi k Vltavě, kde se nořili do ledové vody. Tehdy s nimi ještě ale chodila herečka Sandra Pagodová nebo Petr Vágner, a proto nic nenasvědčovalo tomu, že by mezi dvojicí byl bližší vztah.

Pořád by mě olizoval

Letos v zimě pak Boudová sdílela na sociální síti fotku, kde ji známý moderátor „olizoval". I tehdy ale ještě oba svorně tvrdili, že jsou jenom kamarádi. „Někdy, někde je život ještě v pořádku... i když je trapnej a chtěl by mě furt olizovat," okomentovala momentku Nela na sociální síti a snažila se všechny přesvědčit, že takhle nějak vypadá typické přátelství mezi mužem a ženou. „Jen ať to dělá, jo jo," připsal tehdy k příspěvku přejícně herec Martin Zounar.

Pak už se zdálo, že Jan Tuna chce, aby jeho románek se známou herečkou prasknul. Začalo to postováním fotek z úplně stejných míst, kde byli „náhodou" Tuna i Boudová. Ta se například v šatech vykoupala ve známé italské fontáně di Trevi. „Ráda někdy dělám bláznivé věci," připsala k příspěvěku Nela. „No neke, paní Boudová?! V kolik jste tam byla? Museli jsme se minout. To snad není možné. Jak se vám tam líbilo?" ptal se jí moderátor a „na oko" herečce vykal, přestože záhy sdílel na Instagramu fotku ze stejného místa.

Nela je skvělá ženská

Nadávno se dvojice ukázala na snímku z lesa, kam milenci vyrazili dokonce se svými dětmi. „Kdo neběhá s námi, běhá proti nám. Nejlepší je to na jihu v lese," napsal Tuna k rozesmáté fotce. Jakmile ale Expres Tunovi položil dotaz, jaký má k herečce vztah, už tak sdílný nebyl. „Nela Boudová je skvělá ženská," odpověděl prý jen stroze a nic dalšího komentovat nechtěl.

Podle zjištění Expresu ale na nedávné svatbě Petra Větrovského a Jitky Doubravové už Tuna nic neskýrval. Se svou láskou se držel pevně za ruku a dával jasně najevo, kdo teď stojí po jeho boku. Jakmile ale viděl fotografy, jejich pozornost mu už dvakrát příjemná nebyla a raději zmizel v útrobách kostela, kde se obřad konal.

Nela Boudová si svatbu Petra Větrovského moc užila.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky