I když se o problémech ve vztahu Moniky Bagárové a Makhmuda Muradova mluvilo dlouho, fanoušci zpěvačky do poslední chvíle doufali, že se dvojici podaří všechny problémy překonat a krize bude nakonec zažehnána. Sama Monika pak několikrát přesvědčovala veřejnost o tom, že rozchod v jejich vztahu rozhodně není aktuální a o ničem takovém ani jeden z partnerů nepřemýšlí. Jenže jak se před pár dny ukázalo, i přes nejrůznější snažení byl konec nevyhnutelný.

Rozešli se z několika důvodů

„Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli, i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina,” napsala Monika Bagárová na Instagram a mnohým tak vyrazila dech. „S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života,” pokračovala ještě porotkyně SuperStar a dodala, že je pro ni tato nepříjemná událost nesmírně bolestivá a na čas se proto odpojí ze sociálních síti, aby se mohla naplno věnovat sobě a své dceři Rumince.

Bagárové drží palce Bendig, Arichteva i Leitgeb

Fanoušci i přátelé zpěvačky okamžitě začaly příspěvek zasypávat nejrůznějšími komentáři, prostřednictvím kterých chtěli Bagárové vyjádřit podporu a alespoň částečně její trápení zmírnit. „Moni, bude líp. Máš to nejlepší z vašeho vztahu a to je Ruminka. Drž se,” vzkázala zpěvačce Veronika Arichteva, ke které se připojila i Nikol Leitgeb. „Myslím na tebe. Držte se holky,” napsala ještě Ewa Farna.

A obdobné reakce se objevily také od Lely Ceterové, Honzy Bendiga i jeho partnera Lukáše Rejmona. Ten ovšem svým komentářem vzbudil mnoho otázek. „Prohrál svůj největší zápas. Milujeme tě a milovat budeme,” napsal Rejmon a z jeho slov bylo patrné, že za rozpadem vztahu stál právě Muradov.

Související články