Mluvilo se o tom už dlouho, nyní už je ale stoprocentně jasné, že manželství Ondřeje Gregor Brzobohatého a Taťány Kuchařové dospělo ke svému konci. I když se oba marně snažili svůj svazek zachránit, po několika pokusech dali svému vztahu vale. „Na rozvodu už jsou víceméně domluveni a Ondřej se odstěhoval ze společného bytu na Smíchově,” nechal se slyšet člověk z jejich okolí před pár dny pro Blesk. A informaci následně potvrdil i sám hudebník. „Máme už vlastní životy, od srpna víceméně žijeme každý sám,” vzkázal pro pořad Showtime Ondřej Brzobohatý, který se už dle všeho stačil zamilovat jinde.

Tajemná tanečnice

Pár dní poté, co se naplno rozjely spekulace o konci manželství hvězdného páru, byl Brzobohatý fotoreportéry Blesku přistižen s krásnou tanečnicí Zuzanou Pilnou. Dvojice na sobě mohla ruce nechat a nešetřila ani polibky. Dle zmíněné redakce se z ulice následně přesunuli do nového bytu hudebníka, kam se přestěhoval ze smíchovského mezonetu, který obýval se svou manželkou Taťánou.

Zuzana Pilná působí podle eXtra.cz jako tanečnice v Hudebním divadle Karlín, pro které pracuje i Brzobohatý. Je tedy velmi pravděpodobné, že na sebe narazili právě tam. Není přitom zcela jasné, jak dlouho jejich románek trvá.

Naštvaná Taťána?

Co přesně způsobilo rozpad manželství, u kterého byli mnozí přesvědčení, že vydrží navždy, Taťána ani Ondřej zatím neprozradili. Vzhledem k tomu, nakolik si ale oba váží svého soukromí, lze velmi dobře předpokládat, že se příčinu rozvodu širší veřejnost ani nikdy nedozví. Z reakce modelky a nejkrásnější ženy světa pro rok 2006 šlo ale velmi snadno vyčíst, že vztah skončil na základě rozhodnutí Brzobohatého. „Ať se k tomu vyjádří můj manžel,” řekla stroze pro pořad Showtime na dotaz, zda s manželem skutečně žijí odděleně.

Související články