Michaela Tomešová a její manžel Roman Tomeš jsou jedním z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu. Mají spolu dva syny a všichni dohromady působí jako nesmírně spokojená rodina. Když ale herečka před lety Romana potkala, jako svou životní lásku jej v žádném případě neviděla. Roman měl ale Míšu vyhlédnutou už dlouho, a tak se o její srdce neúnavně snažil, až mu nakonec kráska dala šanci.

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Líbila se mu dlouho

Roman se s Míšou poprvé potkal v Divadle Kalich při přípravách muzikálu Robin Hood. Na setkání s ní se velmi těšil, neboť ji znal už z talentové show Robin Hood: Cesta ke slávě, kde na něj udělala skutečně velký dojem. „Míša byla v televizní soutěži. Já jsme ji sledoval ještě z domova, z Lomnice. Míša se mi moc líbila. A já jsem byl doma sám a pod peřinou jsem… Jí fandil. Velmi intenzivně. A stále si fandíme, v podstatě každý třetí den,” šokoval Roman Tomeš v pořadu 7 pádů Honzy Dědka všechny přítomné včetně své manželky, která se okamžitě začala smát a snažila se situaci zachránit.

Na Míšu Roman zpočátku velký dojem neudělal

Zato Míša z Romana úplně dobrý pocit neměla. Zdál se jí totiž jako typ muže, který se otočí za každou sukní. „Když jsme se setkali v divadle, neznala jsem ho, byl to vidlák z Lomnice. A myslela jsem si o něm, že je hodně na holky. Protože jsem jednou slyšela jeho rozhovor s Tomášem Savkou o nějaké ku**ě, se kterou Roman bydlí,” vysvětlovala své tehdejší pocity herečka. „Já jsem si totiž v létě během zkoušení toho představení pronajal byt v Krakovské. Až později jsem zjistil, že ta paní, co mi to pronajala a bydlela vedle mě, si tam vodila svoje kunšafty,” reagoval na slova své manželky Roman Tomeš, kterému se nakonec podařilo Míšu přesvědčit o svých kvalitách.