Modelka Andrea Bezděková a herec Marek Lambora svůj vztah tajili před médii už nějaký čas. Teď je konečně všechno venku a nová láska může vyplout na světlo světa. Je více než jasné, že tito dva mladí lidé tvoří nejhezčí pár českého showbyznysu. Jak se ale dali dohromady?

Andrea prý Marka poprvé zaregistrovala v seriálu Ohnivý kuře, kde se jí líbil. O rok později ho potkala na jedné akci, a dokonce oslovila. Nebojí se přiznat, že ona byla ta, kdo udělal v seznámení první krok. Kdoví zda by se tím chlubila, kdyby ten krok nebyl úspěšný. Naštěstí ale udělala na hvězdu seriálu Slunečná dojem, a ruka byla v rukávu.

Není každý den posvícení

Jednu vadu ale Andrea má, je jí žárlivost. Modelka na svého miláčka, který se v seriálech neustále s někým líbá a končí v posteli, prostě žárlí. Její minulý vztah totiž ztroskotal na nevěře, tak se není čemu divit, že je ostražitá.

„Pracuju s tím, beru to tak, že je to práce, že je to v pořádku. Ale byla jsem i v divadle… a ty líbací scény… Přece jenom je to líbačka. Nelíbáš se jen tak na ulici, ale je to práce a respektuju to,“ svěřila se Blesku.

Bývalí partneři

Bezděkové bývalý partner, model Pavel Gillern, si prý na věrnost příliš nepotrpěl, ale Andreina pověst není o nic růžovější. Ještě když s ním Andrea chodila, tak se na afterparty po Global Social Awards 2019 až moc měla k dalšímu modelovi, Petru Havránkovi. I s tím se později rozešla. Dalším úlovkem byl Muž roku 2016 Miroslav Dubovický, který dal nakonec přednost bývalce Jaromíra Jágra Veronice Kopřivové, se kterou momentálně čeká rodinu.

Lambora si své ženy pečlivě vybírá, nebo je alespoň bravurně tají. Veřejně byl vídán jen po boku herečky Šárky Vaculíkové, kterou mohou diváci znát především ze seriálu Ulice, kde si zahrála problematickou Adrianu Peškovou.

Snad tento krásný pár nějaký čas zůstane spolu, aby se v dnešní šedivé době bylo na co dívat. Doufejme, že Andrea nebude žárlit na Burešovou a ostatní kolegyně, které se kolem Lambory motají.