Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Marek Lambora: O přítelkyni ze slavné herecké rodiny mlčí

Lambora Marek
Lambora Marek
Zdroj: Profimedia
Lambora Marek

Marek Lambora (25) se díky seriálu Slunečná stal ze dne na den národní celebritou! O svém soukromí ale mladý herec mlčí, ještě před pár měsíci byl spojován s kolegyní, která je nositelkou slavného hereckého jména, s tou ho ale už několik měsíců nikdo nespatříl...

Marek Lambora o svém soukromí v poslední době příliš nehovoří. Díky roli ve Slunečné mu jako partnerku často přisuzují Evu Burešovou, ta je ale šťastně zadaná se svým tanečníkem Matyášem Adamcem.

Ještě vloni se Lambora hlásil ke třiatřicetileté herečce Šarce Vaculíkové, už více než půl roku ale dvojici nikdo neviděl pohromadě, a oba o rozchodu podivně mlčí.

Dle posledních rozhovorů Marka se navíc zdá, že aktuálně skutečně v žádném vztahu není, popsal totiž, co od své vysněné ženy očekává.

S osm let starší herečkou to nejspíš nevyšlo

Díky své roli grázla ve Slunečné si Marek Lambora může z ženských fanynek jen vybírat, jaký má ale vlastně vkus? Podle posledního vztahu se ale dá usoudit, že herec preferuje zralejší ženy.

Žádné vizuální preference ale dle svých slov nemá. "Já v ženách nic nehledám. Nejdůležitější je pro mě, abychom si rozuměli, abychom se měli čemu smát a abychom měli stejný pohled na svět. Po fyzické stránce žádný vyhraněný typ nemám. Je to pro mě hlavně o napojení," prozradil v nedávném rozhovoru pro TV Prima.

I když ale tíhne mladý herec ke starším partnerkám, usazovat se zatím rozhodně nechce.

O Šárce Vaculíkové přestal Lambora úplně hovořit

V seriálu Slunečná se Marek Lambora často pohybuje v prostředí statku a vesnice, sám si ale takový život zatím nedokáže představit!

"Jsem spíš městský typ. Mám rád přírodu a výlety, ale neumím si zatím představit, že bych si koupil dům na samotě, a do Prahy dojížděl hodinu a půl. Potřebuji kontakt, povídat si s lidmi a být někde ve společnosti," prozradil na sebe herec před časem.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky