Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pítr z Love Islandu vzpomíná na kruté dětství, po smrti otce sbíral železo

Love Island/Pítr
Love Island/Pítr
Zdroj: TV Nova
Love Island/Pítr

Už dnes večer pokračuje další epizoda nejžhavější show tohoto roku Love Island. Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívá slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledá lásku svého života.

V rámci této epizody čeká na účastníky show Love Island obrovské překvapení. Do vily totiž zavítají jejich příbuzní, aby je podpořili, objali, poznali druhého člena páru nebo si s nimi zkrátka jen popovídali. Návštěva rodin vyvolá ve vile obrovské emoce.

Pítr v slzách

Asi tu největší emoci bude prožívat Pítr. Na konci celého vypjatého dne si sedne zvlášť s Gábinou a začne jí vyprávět svůj příběh. Když byl malý, zemřel mu otec a jeho matka zůstala na něj a dva další sourozence úplně sama. Pítr si podle svých slov dlouho odpíral truchlení, a ve vile to na něho dopadlo, proto neudržel ani slzy. Gábině vypraví i o tom, jak sbíral železo a sháněl peníze, jak se jen dá, aby mamince pomohl. Podívejte se na video s jeho výpovědí.

Lechtivá noční show

Pro diváky se navíc v tuto chvíli připravuje pořad Love Island After, který bude informovat o životě soutěžících po skončení show. Dozvědí se, jak žijí soutěžící po návratu z ostrova, s kým se stýkají a co rádi dělají v normálním životě.

Love Island už dnes na Voyo a velkolepé finále show již tuto neděli večer ve 22:15 na Nově i Voyo.

Love Island/Gabriela Love Island/Gabriela Zdroj: TV Nova

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky