Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nikol z Love Islandu prožila tři dny s Johnnym Deppem: Nic mezi námi neproběhlo

Nikola Love Island Johnny Depp
Nikola Love Island Johnny Depp
Zdroj: TV Nova
Nikola Love Island Johnny Depp

Nikol z Love Islandu prozradila, že byla jednou ze šťastných dívek, které dělaly hollywoodskému herci Johnnymu Deppovi společnost během jeho pobytu v Karlových Varech. Soutěžící z reality show popsala, jak tři dny se slavným Jackem Sparrowem proběhly.

Přítomnost Johnnyho Deppa na letošním KVIFFU byla pro české fanoušky obrovskou událostí.

Tisíce natěšených dívek i žen doufaly, že se jim podaří slavného herce alespoň zahlédnout zblízka, Nikol z Love Islandu ale měla mnohem větší štěstí.

Společně s kamarádkami prožila Nikol s Deppem celé tři dny v kuse a to včetně přespání s hvězdou v jeho luxusním hotelovém apartmá!

Tři dny s Deppem na hotelu: Nic neproběhlo, tvrdí Nikol

Nikol, která v tuto chvíli v Love Islandu tvoří pár s Vilémem a jejich vztah se začíná prohlubovat, odhalila trochu více ze svého soukromí.

"Byla jsem ve Varech s kamarádkami a byly jsme v klubu, kde jsme ho potkaly. Chtěly jsme se s ním vyfotit a on nás pozval na pokoj, protože na sebe nechtěl upozorňovat v klubu přede všemi. Povídali jsme si, dost jsme si rozuměli, a tak nás další večer pozval na večeři. Musím říct, že je to opravdu úžasný člověk, velmi inspirativní a talentovaný," pochlubila se účastnice reality show.

Depp pak předvedl dívkám i svou nejslavnější roli piráta. "Dokonce nám zahrál Jacka Sparrowa, od té role to bylo k nepoznání. Byl to neuvěřitelný zážitek," doplnila Nikol, která sice s Deppem strávila dvě noci, údajně ale k žádným intimnostem nedošlo.

"Společně jsme takto strávili tři dny. Nic mezi námi neproběhlo, pouze jsme mu dělali společnost. Myslím, že Johnny je osobnost, která nemá zapotřebí podobné věci. Velmi si ho vážím a doufám, že se ještě někdy potkáme," prozradila Nikol.

Nikol slavní muži přitahují, loni randila s Mišíkem

Nikol evidentně slavní muži přitahují jako magnet, v minulosti tvořila pár například se zpěvákem Adamem Mišíkem.

Románek proběhl v roce 2020, neměl ale dlouhého trvání. Mišík junior je totiž proslulý milovník žen a žádný vztah mu dlouho nevydrží.

Zda se na Nikol usměje štěstí ve vile, to ukáží příští týdny. Zatím se její vztah s Vildou rozvíjí úspěšně, necháme se tedy překvapit, jak jejich love story dopadne.

Najde Nikol ve vile partnera pro život?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky