Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Poznáváte ji? Někdejší modelka dnes žije na ulici, nemá zuby a jí odpadky

Loni Willison
Loni Willison
Zdroj: profimedia.cz
Loni Willison

Byla krásná a finančně zajištěná. Psychické problémy a závislost na drogách si ale pomalu vybíraly svou daň. Kdysi půvabná modelka Loni Willison dnes žije na ulici a vybírá popelnice. Sexy blondýnku by v ní nyní hledal asi jen málokdo…

Živila se jako modelka a muži jí leželi u nohou. Její krásy si všiml i herec Jeremy Jackson, známý především díky roli Hobieho z kultovního seriálu Pobřežní hlídka. Loni Willison měla všechny předpoklady pro to, aby žila spokojeným životem. Pak se ale něco změnilo. Na první pohled spokojené manželství se začalo rozpadat. Následně manžela dokonce nařkla z toho, že se ji v záchvatu vzteku snažil uškrtit.

Konec manželství a drogy

Manželé byli rozvedeni v roce 2014. Od té doby to šlo s Loni od desíti k pěti. Trápily ji totiž psychické problémy a útěchu kráska hledala u drog. Závislost byla natolik silná, že v jejím důsledku blondýnka přišla o práci asistentky na klinice plastické chirurgie. Tím se dostala do finanční tísně, nebyla schopna platit účty, a skončila na ulici.

Na aktuálních fotografiích je jasné, že její život má k pohádce daleko. Někdejší modelka je ale, zdá se, spokojená a v podstatě si na nic nestěžuje. „Nemám moc přátel. Daří se mi ale dobře a nepotřebuji s ničím pomoct,“ nechala se před časem slyšet pro deník The Sun

Možná je tak skutečně spokojená

Loni Willison nikdy veřejně nepromluvila o tom, že by toužila po jiném životě. Podle všeho jí stačí, že má kde přespat a má co jíst. „Občas dostanu peníze a v koších u obchodů je jídlo. Spousta,“ řekla. Působí tedy tak, že je se svou současnou situací spokojená. Dokonce v minulosti opakovaně odmítla pomoc se závislostí od nejrůznějších organizací. 

Někdejší modelka je tak ukázkovým příkladem toho, jak rychle lze spadnout do závislosti, a zároveň toho, jakým způsobem se mohou drogy podepsat nejen na vzhledu, ale také na smýšlení osob, které jim propadnou. Byly časy, kdy Loni zdobila titulní stránky nejrůznějších magazínů, v mužích budila touhu a ženy inspirovala. Dnes se potácí v ulicích Los Angeles, chybí jí zuby, ostříhala si vlasy a namísto touhy budí spíše strach. Její příběh evokuje lítost a smutek, ale také opovržení a nepochopení. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky