Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pobřežní hlídka: Hvězdy seriálu dříve točily jen v plavkách, dnes by to už nešlo

Pobřežní hlídka
Pobřežní hlídka
Zdroj: Instagram
Pobřežní hlídka

Mnohé z těchto herců nejvíc proslavila role sexy plavčíka nebo svůdné záchranářky v oblíbeném seriálu Pobřežní hlídka. Co s nimi potom bylo? A jak se mají teď?

Erika Eleniak

Jedna z  původních hvězd obsazení Pobřežní Hlídky hrála Shauni McClainovou. Když se seriál dostal do éteru, stala se okamžitě jeho největší hvězdou.

"Cítil jsem se, jako bych se já sama stala součástí nějaké show. Občas to bylo obtížné a musím říct, nebylo mi to příjemné, “ řekla Erika, kterou později v seriálu vystřídala Pamela Andersonová.

Červené plavky jako vzpomínka

Po skončení angažmá u Pobřežní hlídky se Erika snažila uplatnit u filmu. Za vzpomínku stojí především hlavní role v akčním filmu Přepadení pacifiku, kde si zahrála po boku Stevena Seagala. Hvězdou se však Eleniak nestala, a tak se nakonec začala objevovat v reality show jako The Real Gilligan's Island nebo  Celebrity Fit Club. Dodnes prý nelituje, že opustila svou nejslavnější roli, ale přiznává, že by si přála mít doma své slavné červené plavky.

"Byl jsem tehdy příliš mladá, takže jsem ani nepomyslela na to, že bych si z natáčení vzala něco na památku," lituje dnes. "Vážně mě to mrzí, byly totiž úžasné.“

Nicole Eggert

Když se připojila k osazenstvu seriálu, patřila už Nicole mezi zkušené herečky. V roce 1992 se připojila k obsazení Pobřežní hlídky jako Summer Quinn. Angažmá u seriálu ukončila po jednom roce.

"Kdybych teď mohla mluvit s mladou Nicole, řekla bych jí, ať se zakousne a vydřží. Na odpočinek bude dost času, až člověk umře. Bohužel, v té době jsem byla přesvědčená, že to nezvládnu," řekla Nicole. "Myslela jsem, že bez PObřežní hlídky budu dál herecky růst, chtěla jsem na sobě tehdy pracovat."

Vlastní podnikání

V následujících letech se Nicole prosazovala už spíše v epizodních rolích. Objevila se třeba v Gilmorových děvčatech a několika menších filmech. Když Nicole pochopila, že rolí už dál přibývat nebude, vrhla se na podnikání. V roce 2014 koupila pojízdné zmrzlinářství! "Většinou objíždíme soukromé večírky a akce," komentovala máma dvou dětí své podnikatelské aktivity.  "Takže všichni, co doufají, že budu troubit v jejich sousedství, budou zklamáni."

Pamela Anderson

Je to už 23 let, co Pamela pověsila na hřebík své kultovní červené plavky. Na rozdíl od kolegyň je neodložila na stálo, ještě pořád si je občas oblékne, když chce překvapit na rande.

„Skočím do sprchy, obléknu plavky a ještě celá vlhká v nich pak přijdu do obýváku," svěřila se nedávno.

David Hasselhoff

Po skončení v Pobřežní hlídce v roce 2000 - po dlouhých 11 sezonách v hlavní roli seriálu - se David (Mitch Buchannon) přemístil na Broadway, aby se věnoval divadlu a kde hrál ve hře Jekyll & Hyde. 

Než zamířil zpět na televizní obrazovku, působil jako porotce v talentových soutěžích třetí kategorie, z jeho hereckých rolí stojí v posledních letech asi nejvíc za zmínku role ve třetím a čtvrtém pokračování filmu Sharknado. Mimo kameru otec dvou dětí sbíral skoro stejně jako před kamerou...

Velká závislost

V roce 2007, pět let poté, co se úspěšně dokončil léčbu ze závislosti na alkoholu, se David do léčebny zase musel vracet. Na veřejnost totiž uniklo video, jak se opilý do němoty snaží sníst neúspěšně sníst hamburger, zatímco jeho opilecké žvatlání a válení ve zbytcích burgru, zatímco jeho dcera celé představení natáčí.

„Někteří lidé mohou mít pít a jiní ne,“ řekl jednou Hasselhoff. "Bohužel patřím do té druhé kategorie."

Yasmine Bleeth

V 90. letech byla Yasmine jednou z nejoblíbenějších hvězd díky show Caroline Holden. Z té dostala v roce 1997 po čtyřech letech vyhazov, protože se nesnesla s většinou štábu a mluvilo se o jejích problémech s drogami. 

"V té době brala drogy,“ komentoval to producent show Douglas Schwartz. I přes údajné problémy Yasmine nadále natáčela Pobřežní hlídku. Profesionalita ale nešla dobře kombinovat se závilostí, až nakonec Yasmine v roce 2001 svůj problém zcela přestala zvládat. Nastoupila do léčebny, ze které utekla! Několik týdnů po neúspěšném rehabilitačním pokusu bylo pro Yasmine ponižující, nakonec se ale herečka dokázala měla očistit. “Vědomě se snažím držet drogy mimo svůj život, " svěřila se Yasmine, která nyní dává přednost střízlivosti.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky