Leoš Mareš žije se svou druhou manželkou už několik let, svatbu měla dvojice ale teprve v roce 2018. K dokonalému štěstí však hvězdnému páru přeci jen něco chybí.

Moderátor má z předchozího vztahu dvě děti, se současnou manželkou Monikou se jim ale zatím miminko nedaří, ačkoliv na něm prý už delší dobu pracují.

Dvojici navíc tak trochu tlačí čas, Marešová v březnu oslavila devětatřicáté narozeniny, což je pro prvorodičku již riskantnější věk. Mareš v rozhovoru pro časopis Esquire navíc odhalil, že s manželkou dochází na společné terapie.

Manželství Marešových prý není zcela bezproblémové

"Chodím každý týden k psychoterape­utovi. Bavíme se o různých věcech a strašně mi to pomáhá. Je to jako s posilovnou. Nikdy se mi tam nechce, uprostřed sezení je to občas dřina, dělat na sobě je těžké, ale nakonec vždy odcházím s dobrý pocitem. Moje žena Monika tam chodí se mnou," šokoval Mareš svou otevřeností pro výše zmíněný magazín.

Moderátor si pravidelná sezení velice pochvaluje a prý to jeho vztahu velmi prospívá, za návštěvy u terapeuta prý může hlavně on.

Mareš přiznal, že soužití s ním není jednoduché

"Některé moje reakce na určité podněty mi připadaly horší, než by mohly být. Chtěl jsem je pochopit. Chtěl jsem na sobě začít pracovat. Jak říkám, je to jako když máte povislé břicho a rozhodnete se chodit do fitka," přiznal Mareš důvod návštěvy odborníka.

"Chodím tam jednou týdně a Monika říká, že bych měl chodit možná každý den. A je to pravda. To, že některé věci během sezení pochopíte, totiž neznamená, že se podle nich dokážete neustále řídit. Chodím tam čtyři měsíce a je to dřina," dodal známý moderátor.

Každopádně je vidět, že se dvojice snaží na problémech pracovat a svou lásku zachránit.