Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

KVIFF 2019: Proč Julianne Moore obletovaly včely a kdo vypadal jako cukrová vata

Móda z červeného koberce ve Varech. Komu to nejvíc slušelo?
Móda z červeného koberce ve Varech. Komu to nejvíc slušelo?
Zdroj: profimedia
Móda z červeného koberce ve Varech. Komu to nejvíc slušelo?

Nový ročník Mezinárodního filmového festivu v Karlových Varech byl zahájen velkolepou podívanou na červeném koberci. Jaké hvězdy českého šoubyznysu se zde objevily a proč Julianne Moore obletovaly včely?

Velký sál hotelu Thermal se pomalu plnil. Hvězdy přicházely z obou stran červeného koberce, ty důležitější přivezlo auto přímo před budovu, kde je přivítal obrovský dav fanoušků čekající na své oblíbené celebrity, zbytek hostů se musel spokojit s méně pompézním entréem.

Herečky Aňa a Ester Geislerovy se tentokrát nesladily. Zatímco Anna vsadila na černé šaty připomínající modely hvězd třicátých let, Ester se oblékla do zelených šatů na tělo. Na červeném koberci nemohla chybět ani excentrická Vanda Janda, jejíž karlovarský model naštěstí nepřipomínal cukrovou vatu, jak tomu bylo na Českých lvech. Tentokrát sáhla po černé. 

Po koberci se prošla i Jiřina Bohdalová, jejíž doprovod připomínal mužský harém; kromě přítele Ľubomíra Focka ji doprovázel kamarád Zdeněk Zelenka a vnuk Vojtěch. Pozvánku přijal i Martin Dejdar s manželkou Danielou, jejíž třpytivé šaty vypadaly na slunci působivě. 

Hlavní hvězdou karlovarského festivalu je bezpochyby oscarová herečka Julianne Moore. Její slavnostní příchod otřásl celým Thermalem. V kanárkově žlutých šatech tvořených kaskádou volánů zářila jasněji než samotné slunce. S takovou barvou přitáhla pozornost nejen celých Varů, ale i opylujících včel.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky