Kordula Stropnická po vzoru sestry Agáty Hanychové svou první lásku ulovila mezi boháči. Její přítel Damian pochází z movité rodiny a rád se předvádí v luxusních sportovních vozech.

Nejmladší dcera Veroniky Žilkové dorazila se svým přítelem na premiéru filmu Avatar a ačkoliv se obvykle objektivům spíše vyhýbá, tentokrát neměla s focením problém a po boku svého miláčka rozdávala úsměvy na všechny strany.

Kordula zvolila na akci hnědý outfit, kožené kalhoty doplnila svetříkem a bundou s kožešinou. Damian tentokrát vynechal drahé značky s výraznými nápisy doma a oblékl se do černých skinny jeans a ty doplnil černou lesklou bundou.

Rodinná sešlost

Ačkoliv Kordula Stropnická dorazila do kina s přítelem sama, o pár chvil později za ní přispěchala její maminka Veronika Žilková se svým partnerem Josefem Holomáčem, synem Cyrilem Navrátilem a vnukem Kryšpínem Dopitou.

Z premiéry Avatara se tak rázem stala rodinná sešlost. Žilková se navíc v kinosále setkala s ex své nejstarší dcery Agáty Hanychové, truhlářem Adamem Raiterem a ochotně se s ním fotila.

Těhotná influencerka se na akci neukázala, jelikož měla nejspíš jiné pracovní povinnosti. Hanychová i otec jejího dítěte Jaromír Soukup totiž mají oba plné ruce práce s natáčením show pro TV Barrandov.

Nejmladší dcera Veroniky Žilkové už není malá holčička

Související články