Dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického, Kordula, si ještě donedávna přísně střežila své soukromí. Rodiče na žádných společenských akcích nedoprovázela a nikterak aktivní nebyla ani na sociálních sítích. To se ale před časem změnilo. Kromě toho, že Kordula zazářila po boku své maminky na filmovém festivalu v Karlových Varech, začala být i vůči svým obdivovatelům podstatně sdílnější.

Po Instagramu přišel TikTok

Nejdříve Kordula sdílela několik snímků na svém Instagramu, následně se ale přesunula na stále více populárnější sociální síť TikTok, na kterou uživatelé nahrávají nejrůznější videa. V těch pak jako podkres využívají nejrůznější audio. Kordula tak natočila například video, na kterém otevírá pusu na píseň Love You From a Distance od zpěvačky Ashley Kutcher.

Další video pak dcera Žilkové a Stropnického natočila se svou kamarádkou. Obě na něm leží na posteli a v jeden moment se na záznamu objeví pozadí jedné z nich, které je zachyceno v krátkých šortkách.

Rebelka jako její sestra?

Zdá se, že se Kordula Stropnická nechce nadále skrývat a ve své tvorbě na sociálních sítích bude pokračovat. Vzhledem k obsahu zmíněného odvážného videa se však nabízí otázka, zda nebude Kordula pokračovat v rebelských šlépějích své starší sestry Agáty, která byla předtím, než se stala maminkou, často označována kvůli své lásce k večírkům a průšvihům českou Paris Hilton.

Související články