Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Rodina brání Kate Middleton: Prý není možné, že by ublížila Meghan Markle

Kate Middleton a Meghan Markle
Kate Middleton a Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Kate Middleton a Meghan Markle

V rozsáhlém rozhovoru s Oprah vévodkyně Meghan vyvrátila, že měla při konfliktu během příprav na svou svatbu vehnat Kate Middleton slzy do očí. Podle Meghan to bylo přesně naopak. Strýc Kate ovšem tvrdí, že je něco takového zcela nemožné…

Meghan Markle se v rozhovoru s moderátorkou Oprah pustila do odkrývání nejrůznějších skutečností, nad kterými se vznášela spousta otazníků. Kromě důvodů, které vedly ji i jejího manžela, prince Harryho, k odchodu z britské královské rodiny se pozastavila i nad jednou zprávou, jež před lety obletěla média. Podle té totiž měla jednoho odpoledne v hádce dohnat vévodkyni Kate k slzám. 

Celý incident se podle webu The Sun točil kolem šatů pro družičky na Meghanině svatbě. Během konfliktu údajně došlo mezi Kate a Meghan k drsné výměně názorů, ze které prý Kate odcházela s pláčem. Jak ale Meghan uvedla, celé to prý bylo úplně obráceně. „Stal se opak,“ řekla Meghan Oprah. „A neříkám to proto, abych někoho znevažovala, protože to byl velmi těžký týden před svatbou. Kate byla kvůli něčemu naštvaná. Ale nakonec se k tomu postavila čelem a omluvila se. Dokonce mi přinesla květiny a dopis s omluvou,“ dodala ještě Meghan v rozsáhlém rozhovoru.

Strýc vévodkyně Kate Meghanině verzi nevěří

Přestože se Kate zdržela jakéhokoliv komentáře slov, která pronesla Meghan, její strýc pozadu nezůstal. „Nevěřím ani na chvíli tomu, že by Kate Meghan rozplakala,“ nechal se Gary Goldsmith slyšet podle webu Us Weekly pro deník The Daily Mail. „Znám Kate od jejího narození a nemá v sobě ani kousek zlomyslnosti. Prostě to nemá v povaze,“ pokračoval ještě.

Strýc Gary o své neteři také řekl, že je „ještě milejší uvnitř, než se zdá z jejího zevnějšku“. Zároveň dodal, že se Kate „za všech okolností snaží najít mír, a jestli se někdo z nich snáze naštve, tak je to právě Meghan“. Z jeho slov je tedy více než jasné, na čí straně stojí. 

Není důvod k soutěži

Spekulace o tom, že spolu Meghan a Kate vždy měly určitý problém, se objevují již od doby, kdy začala Meghan randit s princem Harrym. Zprávy o vzájemných nesympatiích šíří hlavně britský tisk. Ať už je to ale jakkoliv, Meghan se rozhodla všem svým příznivcům sdělit, že to není žádným důvodem k soutěži. „Pokud mě máte rádi, nemusíte ji nenávidět. A pokud máte rádi Kate, nemusíte nenávidět mě,“ řekla ještě Meghan u Oprah.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky