Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sen všech dětí: Princ William a Kate ukázali, s čím si hrají jejich ratolesti

Kate Middleton a princ William
Kate Middleton a princ William
Zdroj: Profimedia
Kate Middleton a princ William

Princ William a Kate opět nechali své fanoušky alespoň trochu nahlédnout do svého soukromí. Vévodkyně totiž na sociální síti sdílela příspěvek k propagaci svého fotografického projektu, přičemž v pozadí snímku bylo možné si všimnout hračky, kterou děti královského páru zcela jistě milují.

Vévodkyně Kate před nedávnem prozradila skvělou novinku. V rámci svého fotografického projektu Hold Still totiž vydá i knihu, která bude složena ze snímků, na nichž je vyobrazeno, jak obyčejní britští občané zvládají lockdown. Pro oznámení této skutečnosti se vévodkyně rozhodla na Instagramu sdílet snímek, na kterém drží fotoaparát. Obličej jí zdobí její typický úsměv a působí velmi šťastně. Fotografie byla pořízena na zahradě. A v pozadí lze vidět malou dřevěnou stavbu, která připomíná dětský dům na hraní.

Podobný má i Archie

Dětské domy na hraní jsou podle všeho v britské královské rodině velmi oblíbené. Podobný domeček mají totiž na zahradě pro svého syna Archieho i princ Harry a Meghan Markle. Ti dětskou hračku ukázali na svém vánočním přání.

Domečky na hraní nabízí dětem téměř nekonečné množství zábavy. Tradičně se vyrábějí z plastu či dřeva, ty honosnější pak mohou být postaveny i z klasických cihel. Ať už jsou tyto „hračky“ jakkoliv roztomilé, jen máloco překoná domeček, který dostala ke svým 6. narozeninám sama královna Alžběta II. 

Hračka? Spíše malý dům

Jestliže děti dostávají k narozeninám domečky na hraní, pak je více než jasné, že sama britská královna Alžběta II., tehdy pochopitelně ještě princezna, musela mít něco extra! A přesně to dostala. Namísto dětského domečku ale dostala spíše malý dům. Dle webu Hello Magazine šlo totiž o zcela funkční stavbu, která byla skutečně ze dvou třetin velká jako klasický dům. 

Nacházela se v ní kuchyň, obývací pokoj, ložnice a koupelna. Navrch k tomu všemu měl „dětský domeček“ také tekoucí studenou i teplou vodu, elektřinu a topení. Nešlo tedy ani tak o hračku, jako spíše o klasický obyvatelný dům. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky