Johnny Depp byl pro účastníky filmového festivalu v Karlových Varech velice milým překvapením. Dříve by si nemohli pořadatelé dovolit známého herce pozvat, jeho cena ale za poslední dva roky výrazně klesla, a to kvůli jeho skandálu s exmanželkou.

Amber Heard obvinila Deppa z domácího násilí a ačkoliv herec nebyl pravomocně odsouzen, stačilo to k tomu, aby mu exmanželka zničila kariéru.

Producenti Fantastických zvířat například nahradili ve třetím pokračování Johnnyho jiným hercem a v Americe zkrátka šla poptávka po jeho osobě prudce dolu. To ovšem nahrálo evropským fanuškům, kteří se díky tomu konečně mohli setkat se svým idolem. Depp totiž letos objel hned několik evropských měst.

Depp ve Varech zazářil, svou laskavou povahou všechny překvapil, na schůzky ale chodil zásadně pozdě

Johnny Depp se ukázal v Karlových Varech jako skutečný milovník svých fanoušků. Herec neustále utíkal svým bodyguardům, aby mohl lidem podepisovat jejich připravené papíry a deníčky a to nebylo zdaleka vše.

Během uvedení filmu Minamata v sále Depp zažertoval a před zraky novinářů předstíral, že ukradl mikrofon.

Hvězdné manýry předvedl pouze co se dochvilnosti týká, ani na jednu z domluvených schůzek nedorazil Depp včas, na červeném koberci nechal stovky lidí čekat přes hodinu a vynechal dokonce domluvený rozhovor u Marka Ebena.

Poslední večírek v ČR prožil herec v Becher's baru, ochranka ho tahala přes kuchyň

Podle informací webu Blesk prožil poslední večer Johnny Depp ve Varech pořádným mejdanem. Herce celou dobu bedlivě hlídala ochranka ve V.I.P. prostorech Becher's baru, kde zůstala americká hvězda až do ranních hodin.

Bar ale prý Johnny opakovaně opustil, když se v doprovodu svých goril vracel na pokoj, kam ho dovedli zázemím hotelu, aby se nemusel s nikým potkat.

Kromě toho, že Depp chodil všude pozdě a nechával na sebe čekat, vůbec se například nedostavil na natáčení s Markem Ebenem, jenž měl předem dohodnuté. Za své chování se herec později omluvil moderátorovi i řediteli festivalu, Jiřímu Bartoškovi.

"Omluvu od něj pan prezident vzal, byl rád, že na festival přijel. Marek Eben to taky vzal. Ale pořad Na plovárně z časových důvodů už natočit nešlo," prozradil Blesku zdroj ze zákulisí.

Johnny Depp potěšil české fanoušky svým příjezdem do Varů.

Související články