Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nadšený Johnny Depp přiletěl do Varů: Při příjezdu mnohé překvapil

Johnny Depp
Johnny Depp
Zdroj: Profimedia
Johnny Depp

Jednou z nejočekávanějších tváří letošního ročníku karlovarského filmového festivalu byl i hollywoodský herec Johnny Depp, který ve čtvrtek krátce před 23. hodinou přiletěl na letiště v Karlových Varech. Přivítali jej davy fanoušků i sám prezident festivalu Jiří Bartoška. Hvězda filmů Piráti z Karibiku či Alenka v říši divů mnohé překvapila. 

V rámci filmového festivalu v Karlových Varech se každoročně spousta fanoušků těší, že budou moci na vlastní oči vidět i některou z hollywoodských hvězd, a v letošním, v pořadí již 55. ročníku, měli takovou příležitost dokonce třikrát. Na českou filmovou událost roku dorazil britský herec Michael Caine, Ethan Hawke a nyní i Johnny Depp! 

Autogramy zatím nebyly

Johnny Depp má na svém kontě obrovské množství úspěšných filmů, díky čemuž si vybudoval i slušnou fanouškovskou základu. Je známý po celém světě a zájem o jeho osobu potvrdily desítky fanoušků, kteří ve čtvrtek ve večerních hodinách netrpělivě vyčkávali na letišti v Karlových Varech, až se jejich idol objeví.

Letadlo s americkým hercem podle Blesku na letišti přistálo krátce před 23. hodinou. Hned po příletu jej ve žluté reflexní vestě vítal i prezident filmového festivalu Jiří Bartoška. Herec se následně přesunul do hotelu Pupp, kde bude až do konce konání festivalu ubytovaný. A i před hotelem na něj čekal obrovský dav. Kdo však doufal ve společnou fotografii či alespoň autogram, byl zřejmě zklamaný. Ochranka mu totiž žádné socializování s fanoušky nedovolila. 

Fanoušky vřele zdravil

I přesto, že s fanoušky Depp přímo nekomunikoval, bylo na první pohled znát, že je nesmírně rád za jejich přízeň. Johnny Depp posledních několik let nezažívá nejšťastnější období. Již nějakou dobu totiž musí čelit obvinění své bývalé manželky Amber Heard, která jej označila za násilníka a mnohokrát mluvila o tom, jak ji měl herec ubližovat. Ten však veškerá obvinění odmítá. Nařčení jeho fanoušky rozdělilo na dva tábory. Jedni mu věří a za svým idolem stojí, jiní ho proklínají. 

Nelze se proto divit tomu, jak moc si hollywoodský herec všech svých příznivců cení. Při příjezdu k hotelu Pupp se choval až překvapivě vřele, svým fanouškům neustále mával a vysílal k nim nejrůznější gesta, ze kterých bylo jasné, jak moc jej jejich zájem hřeje u srdce. V současnu dobu není zcela jasné, do jakého konkrétního data se Depp ve Varech zdrží. Možná si však najde chvíli, kterou věnuje právě těm, kteří jej v těžkém období podporují a věří mu. Podpis či snímek by pro mnohé znamenal splnění životního snu.

Johnny Depp je jednou z největších hvězd letošního ročníku filmového festivalu:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky