„Nejenom pes, ale také lev může být nejlepším přítelem člověka. Pokud máte zájem o návštěvu Vémolandu a současně tak chcete podpořit Zoo Plasy, neváhejte mě kontaktovat. Cena je 10 000,“ napsal Vémola na svůj Instagram.

Za předpokladu, že si chcete se šampiónem potřást rukou a vidět, jakou exotiku má doma, připravte si pořádný balík. Někteří fanoušci se podivují tomu, že je částka poměrně vysoká. „Deset tisíc? Haha, tak to je dobrej šašek,“ směje se mu jeden z příznivců.

„Raději kdybys toho lva vrátil do přírody, kde patří, jak jsi to i sliboval. Ale to je u tebe normální, jenom žvaníš,“ kritizuje ho další. Jiní ho naopak chválí. „Ta cena je nastavená dobře. Kdyby to bylo levnější, tak by od rána do večera nedělal nic jiného, než že by prováděl lidi po domě. Nehledě na to, že část jde na zoo,“ konstatuje třetí.

V komentářích se pak opakuje jedna otázka, a to, zda tam Vémola bude přítomen. „Za ty prachy? Ještě aby ne,“ reaguje za něj jeden ze sledujících.

Pravdou je, že Vémola už dříve dokázal, že se „drobného“ přivýdělku rozhodně nebojí. Byl totiž součástí projektu Wish4you, který vymyslel Martin Dejdar. Za 1500 korun jste si na portálu mohli objednat mluvený vzkaz od celebrity. O tisíc korun víc pak stálo video.

Za 10 000 korun jste si s Vémolou mohli zatrénovat a za 25 000 pak nakrmit divou zvěř. Nešetřené peníze jistě střádá pro svou dceru Lili, kterou má s playmate Lelou Ceterovou. Ta od něj nedávno i s dcerkou odešla.

„Do Bratislavy jsem se přestěhovala do svého bytu, který jsem předtím pronajímala. Pořád si ho zútulňuji a zařizuji. Už tu jsme zabydlené, jsem na Bratislavu zvyklá. Lili si na změnu krásně zvyká,“ řekla Lela Šípu.

A jaké je to být single mámou? „Abych pravdu řekla, ne vždy je to jednoduché. I když péči o malou zvládám a vždy byla z 90% na mně, ten pocit blízkého člověka chybí,“ přiznává s tím, že s Vémolou zažila i krásné chvíle.

„Nebylo lehké udělat takové vážné rozhodnutí. Momentálně jsem ráda, že máme mezi sebou vztah takový, jaký máme. Už jen kvůli Lili. Znám páry, které se k sobě vrátily po letech. V jejich životech nastaly změny,“ tvrdí Lela. Uvidíme, zda se tyto hrdličky dají dohromady. Možná už jsou spolu dávno.