Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Partnerka Karlose Vémoly prozradila skutečný důvod rozchodu

Karlos Vémola partnerka Lela
Karlos Vémola partnerka Lela
Zdroj: Profimedia

Vztah Lely Ceterové a Karlose Vémoly prošel různými zkouškami, poslední krizi už ale partneři nerozdýchali a před týdnem oznámili rozchod.

Ceterová se s dcerou stěhuje na Slovensko a na účet svého expartnera nešetři kritikou. "Zklamala mě Karlosova nevěra," svěřila se Lela svým fanouškům na Instagramu.

Milenka zápasníka Zdena Černá se dokonce sama k poměru přiznala. S Vémolou se začala scházet, ještě když byla jeho oficiální partnerka Ceterová těhotná!

Karlos Vémola

"Jednou mi napsal na Facebooku a začali jsme se bavit. Pak mě pozval do Prahy na zápas na Štvanici loni v létě, kde byla i těhotná Lela. A tak to začalo.

Potom jsme se začali scházet po dobu, co jsem byla v Česku," popsala milenka Vémoly Zdena Černá alias Lulu deníku Blesk seznámení se zápasníkem. Eva Feuereislová ještě přiložila oheň do kotle, když na svém Instagramu napsala, že zná další ženy, které měly s Vémolou sex! 

"Haha, já vím minimálně o dalších dvou holkách! Velká novinka fakt," okomentovala Evča aféru Vémoly! 

Na Terminátora tak postupně vyplývají postupně další a další úlety! Zatím jediná oficiální přiznaná milenka Vémoly navíc přiznává, že Ceterová o ní věděla již delší dobu!

Ceterová úlety Vémoly dlouho přehlížela.

Lela Ceterová musela úlety svého partnera přehlížet delší dobu, což nyní odhaluje milenka zápasníka Zdena Černá. Ta se během jedné ze společných nocí s Vémolou vyfotila v jeho koupelně a následně měla s Lelou konflikt, jelikož snímek umístila na sociální sítě!

"Byla jsem požádána, abych tu fotografii smazala, což jsem slíbila. Mezitím mi ale zavolala rozčílená Lela. Řekla, ať ji smažu, ale na rozdíl od Karlose hodně hrubým způsobem. To mě urazilo, takže jsem řekla, že nic mazat nebudu," popsala milenka příhodu s Ceterovou, které už z pochopitelných důvodů začaly zálety Karlose vadit.

Zápasník navíc poměr neukončil a s Černou se prý schází nadále. V půlce září fitness Barbie zavítá do Prahy, kde už má s Vémolou domluvené rande.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky