Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karel Šíp ruší natáčení Všechnopárty kvůli covidu

Karel Šíp
Karel Šíp
Zdroj: Profimedia.cz

Covid-19 může mít fatální následky zejména pro starší ročníky. Mezi ty patří bezpochyby Karel Šíp, kterého můžeme pravidelně vídat ve Všechnopárty. Moderátor natáčení talkshow ale úplně zrušil, jelikož má strach z nákazy.

Premiérový díl talkshow Všechnopárty měla Česká televize odvysílat v pátek 29. ledna. To se ale nestane.
„V pátek 29. ledna změnou zařazujeme ve 21:35 pořad Všechnopárty, reprízu z loňského roku se Štěpánem Kozubem, Františkem Ringo Čechem a Dominikou Gawliczkovou. Rušíme plánovanou premiéru Všechnopárty,“ informovala televize.

Důvodem zrušení natáčení je strach z covidu. Postarší moderátor se bojí vrhnout do pracovního kolotoče právě z důvodu přetrvávající pandemie.

„Pan Šíp se nakonec kvůli pokračující epidemii rozhodl ještě premiérové díly nenatáčet. Bojí se,“ prozradil Aha! zdroj přímo ze štábu. „Nové díly ještě netočím, poběží reprízy,“ uvedl sám moderátor, který dbá na svoje zdraví.

Karel Šíp nemůže pochopit myšlenkové pochody svého kamaráda. Karel Šíp nemůže pochopit myšlenkové pochody svého kamaráda. Zdroj: Profimedia.cz

V minulosti přitom tvrdil, že pracovně strádá a nemůže se dočkat natáčení. „Nevěřil jsem, že jeden virus drží v šachu celou zeměkouli. Mně chybí ten pohyb v zajetých kolejích,“ řekl dle webu Krajskélisty.cz Šíp. Strach ho ale ovládal už před pár měsíci.

„Já jsem přesvědčený, že kdybych vyšel ven a na Žižkově proletěl jediný virus, tak bych ho chytil,“ tvrdil. Jistě by si ale raději povídal s hosty před kamerou. Místo toho, aby v televizi byl, tak na ni sám doma kouká. Je rád, že se u ní alespoň dokáže pobavit.

Nedávno ve zpravodajství slyšel, že stát zajistí seniorům cestování. Záhy mu však došlo, že se přeslechl. Ve skutečnosti se hovořilo o testování. „Mě ta myšlenka tak pobavila, že jsem si již v hlavě odvíjel scénku, protože jsem si představil, jak do domu seniorů přijdou dva náměstci z ministerstva cestovního ruchu a sezvou všechny do jídelny, protože my jsme tady kvůli tomu cestování, tak se hlaste, kdo kam chcete,“ smál se Šíp.

Karel Šíp nemůže pochopit myšlenkové pochody svého kamaráda. Karel Šíp nemůže pochopit myšlenkové pochody svého kamaráda. Zdroj: Profimedia.cz

Dobře se pobaví zejména u svého oblíbeného seriálu. „Když chci slyšet humor, kde ani po letech nenacházím chybičku, pustím si seriál Okresní přebor. S mým čtrnáctiletým klukem i manželkou známe jeho repliky už nazpaměť. Jedeme třeba na dovolenou a vezmeme si notebook a večer si to pustíme a říkáme si repliky dopředu,“ svěřil se Šíp v pořadu Českého rozhlasu – Osobnost plus.

O tom, jak by měl vypadat humor, má jasnou představu. „Nevím, jestli mám rád chytrý humor. Ale je to humor, který nic nepředstírá, na nic si nehraje, je to vtip. Takový, jaký je. A jako divák si už na něm najdu sám to zábavné,“ pokračuje.

V pořadu neopomněl prozradit svůj vzor, kterým se mnohdy inspiruje. „Několikrát jsem byl u toho, když talkshow, improvizovaný rozhovor, vedl, a dělal to skvěle, Slávek Šimek. Tenkrát jsem si říkal, proč, Slávku, proboha, neděláš talkshow, když jsi tak dobrý? Mockrát jsem ze zákulisí pozoroval, jak vedl rozhovory se svými hosty. Bylo to pro mě velmi poučné a velmi jsem ho v tom obdivoval,“ dodal Šíp, který se těší, až se vše vrátí do normálu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU