Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karel Gott si obálku knihy schvaloval sám, jeho poslední fotografie budí emoce

Karel Gott
Karel Gott
Zdroj: Profimedia
Karel Gott

Má cesta za štěstím. Přesně tak se jmenuje autobiografie Karla Gotta, která bude co nevidět na pultech obchodů. Na sociálních sítích, které spravuje vdova Ivana, se nyní objevila fotografie, kde legendární zpěvák schvaluje přebal knihy. Všichni fanoušci u ní slzí dojetím.

Už v červenci si knížku budete moci koupit v knihkupectví. Na tvorbě knihy se za svého života podílel Karel Gott, který nenechal nic náhodě, a nezapomněl tak schválit ani obálku díla.

„Návrh obálky autobiografie Má cesta za štěstím schválil ještě sám Karel Gott. Vybral si na ni fotografii Lenky Hatašové. Kniha vyjde 14. července v Česku a 20. července na Slovensku,“ dočtete se na sociálních sítích, které spravuje vdova Ivana.

Knihu si můžete objednat i mimo Česko a Slovensko. „Autobiografii Karla Gotta si můžete nechat doručit také do zahraničí. Tuto možnost aktuálně poskytuje několik internetových knihkupců,“ informuje Ivana. Na knížku si ovšem budete muset ušetřit, jelikož není úplně levná.

Za knihu dáte přes tisíc korun

Doporučená cena je 1 229 Kč. „Kniha je velmi výpravná, má téměř 700 stran, obsahuje bezmála 1800 fotografií a jiných obrazových materiálů a dokumentů, z nichž mnohé dosud nebyly zveřejněny,“ láká čtenáře.

„Je to unikátní autobiografie největší legendy české a československé hudební scény všech dob. Autentický obraz fascinující životní dráhy výjimečného umělce s mezinárodním renomé, který na hudebním nebi začal zářit ve svých dvaceti letech,“ píše se na Instagramu agentury zastupující Karla Gotta.

Čtenáři si tak opět mohou Karla Gotta připomenout. Byl známý svou vstřícností i galantností. Ženy ho milovaly, ale získala ho Ivana, která byla jeho osudovou ženou. Obrázek o jejich vztahu si lze udělat z dokumentu Karel, který o něm natočila Olga Špátová.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky