Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Johnny Depp podal na Amber Heard novou žalobu. Ta má rozhodnout vše

Johnny Depp na Amber Heard pořádně žárlí.
Johnny Depp na Amber Heard pořádně žárlí.
Zdroj: Profimedia.cz
Johnny Depp na Amber Heard pořádně žárlí.

Zdá se, že válce mezi herečkou Amber Heard a jejím bývalým manželem Johnnym Deppem snad nikdy nebude konec. Od roku 2016 se mezi dvojicí táhnou nejrůznější soudní spory. Nyní to začínalo vypadat, že má Amber vyhráno. Jenže Johnny prý vrací útok.

Podle amerického magazínu Globe Amber Heard podcenila svého bývalého manžela Johnnyho Deppa. Po mnohaletých sporech, obviněních z domácího násilí a velkého množství žalob, které jeden na druhého podávali to začínalo vypadat, že by se Amber mohla svitnou naděje. Populární herec se však jen tak nedá a na Amber měl údajně podat další žalobu.

„Podcenila ho a teď za to zaplatí. Je úplně mimo. Věří, že Johnny tohle všechno dělá jenom proto, aby ji vykoupal ve špíně,” uvedl nejmenovaný zdroj. Podle magazínu Globe se však jedná o pouhou spekulaci. Informace nebyla oficiálně potvrzena.

Jejich vztah všichni obdivovali a zároveň jim ho záviděli. Johnny Depp a Amber Heard spolu dlouhou dobu randili, svou lásku následně ztvrdili manželským svazkem. O svatbě nedali svým fanouškům vědět a chtěli si ji pochopitelně prožít v soukromí. Vše vypadalo pohádkově. Ani ne rok po svatbě však Amber podala žádost o rozvod.

Domácí násilí

V květnu roku 2016 podala Amber žádost o rozvod a uvedla, že ji Johnny několikrát fyzicky napadl, a to hlavně když byl pod vlivem alkoholu a drog. Zároveň svého manžela obvinila z toho, že po ni hodil mobilní telefon, což jí zanechalo na obličeji ošklivou modřinu. K onomu incidentu byla zavolána policie, podle které se však tvrzení Amber nezakládalo tak úplně na pravdě.

Johnny Depp veškerá obvinění popřel a prohlásil, že si Amber vše vymýšlí za účelem získání vysokého odškodnění. 

Sedm milionů dolarů

V srpnu 2016 konečně proběhl rozvod. Amber v něm získala podporu od svého bývalého manžela ve výší 50 tisíc dolarů (zhruba jeden milión korun) měsíčně a zároveň jednorázové vypořádání ve výši 7 miliónů dolarů (zhruba 154 milionů korun). Oněch sedm miliónů dolarů však překvapivě věnovala charitě. 

Vše se zdálo být uzavřeno. Bývalí manželé se dokonce dohodli, že po rozvodu nebudou na veřejnosti jakkoliv rozebírat či hanit jejich společné soužití. Všechny strany byly spokojeny. Ne však na dlouho.

Začátek války

Ticho před bouří. Asi tak se dají popsat měsíce, které uplynuly od rozvodu hvězdného páru a následném rozhodnutí Amber. Ta totiž nechala v americkém deníku The Washington Post zveřejnit článek o tom, jak se stala obětí domácího násilí. Přestože Johnnyho jméno nebylo v článku ani jednou zmíněno, všichni věděli, o kom Amber hovoří. 

Johnny Depp si to však nenechal líbit. Na Amber podal žalobu, v níž žádal odškodnění ve výši 50 miliónů dolarů za překrucování a šíření nepravdivých informací. Od té doby na sebe dvojice na vzájem podává nejrůznější žaloby a nikdo neví, kdy tento spor skončí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU