Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak se podařilo dostat Harrymu Meghan na rande? I to popisuje nová biografie

Meghan a Harry
Meghan a Harry
Zdroj: Profimedia
Meghan a Harry

Možná že Maghanina očekávání před její první schůzkou naslepo s princem Harry mohla být různá, Harry doufal, že se jejich schůzka podaří. O herečce věděl dávno předtím a dle nové biografické knihy autorů Omida Scobieho a Carolyn Durand s názvem Finding Freedom: Harry, Meghan and the Making of a Modern Royal Family jí byl naprosto uchvácen. 

Nová biografie popisující vztah prince Harryho a vévodkyně Maghan popisuje momenty před úplně první schůzkou slavného páru. Ta probíhala jako rande naslepo. Harry však o Meghan věděl dávno předtím. A byl jí naprosto okouzlen.

Nikdy předtím se neviděli, jejich společné přátelé jim však domluvili schůzku. Oba se pochopitelně  těsně před ní řádně „prolustrovali” na Googlu. Meghan ale vůbec netušila, že Harry její jméno dávno znal.

Stačila jedna fotka

„Kamarád Harrymu ukázal fotku Meghan na Instragramu ze slavností události magazínu Vogue, na které měla stříbrné mini šaty,” píše se v nové knize, jak informoval web The Sun. Harry byl naprosto uchvácen.

Na módní show jí tenkrát dělala doprovod kamarádka a designérka Misha Nonoo, která zároveň, alespoň podle knihy, stála za domlouváním onoho rande naslepo.

Chtěla flirtovat s britským gentlemanem

Meghan kdysi před odletem do Londýna s přáteli vtipkovala, že by ráda našla pěkného anglického gentlemana, se kterým by si mohla zaflirtovat. Jakmile se setkala s Harrym, bylo jasné, že nezůstane jen u první schůzky. Oba byli z rande naprosto unešeni. Podle knihy na svém setkání mluvili o tom, jak by se oba chtěli změnit a usadit se. 

Ačkoliv se jejich vztah vyvíjel rychlostí blesku, na první schůzce se ani nepolíbili. I tak ale oba moc dobře věděli, že stojí na počátku něčeho velkého.

Nadšení z první schůzky

„Nebudu znít jako blázen, když řeknu, že by to mohlo mít smysl,” zeptala se údajně Meghan své kamarádky později onoho večera, zatímco Harry byl ze schůzky téměř v transu. 

Pocit to byl vzájemný a oba dva sebou byli téměř okamžitě posedlí. A jak to bylo dál? To všichni dobře víme.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky