Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bohdalová si večírek s kolegy nechala ujít, mohlo za to chatrné zdraví

Jiřina Bohdalová
Jiřina Bohdalová
Zdroj: Profimedia
Jiřina Bohdalová

Herečka Jiřina Bohdalová si ani přes svůj pokročilý věk častokrát nenechává nejrůznější večírky a oslavy ujít, tentokrát ale na velkolepé párty podnikatele Leona Tsoukernika, který ve svém kasinu hostil obrovský novoroční mejdan, chyběla. Kvůli zdravotním problémům strávila oslavu Nového roku doma s těmi nejbližšími. 

Jiřina Bohdalová na začátku prosince pořádně vyděsila své fanoušky, když skončila v nemocnici kvůli chřipce. Následně se k její nemoci připojily i velké bolesti zad, za které byl podle informací Blesku zodpovědný zlomený obratel. V polovině měsíce už lékaři herečku propustili do domácího léčení, ve stoprocentní kondici ale podle všeho dodnes není. 

Velký mejdan

O tom ostatně svědčí i fakt, že vynechala obrovský novoroční večírek, který v jednom ze svých kasín pořádal podnikatel a miliardář Leon Tsoukernik. Na párty nechyběly přední české hvězdy, mezi kterými se bavila i dobrá kamarádka podnikatele a vdova po Karlu Gottovi, Ivana Gottová. Po Jiřině Bohdalové ovšem nebylo vidu ani slechu.

Komorní oslava

Oslavu příchodu roku 2023 totiž trávila legendární herečka doma se svou dcerou Simonou Stašovou a kamarádem Zdeňkem Zelenkou. Režisér, který s Jiřinou Bohdalovou několikrát spolupracoval, ze setkání zveřejnil společnou fotografii. „Šťastný nový rok 2023 přeje Jiřina Bohdalová, Simona Stašová a Zdeněk Zelenka! Byl to prostě nádherný komorní silvestr ve třech. Připíjíme na zdraví všem!” vzkázal filmař u snímku. A následně zveřejnil ještě fotografii, na které se Simona Stašová s úsměvem tiskne ke své mamince.

Jiřina Bohdalová nevynechala jen velkou oslavu Tsoukernika, ale kvůli zdravotním potížím musela zrušit i několik představení. Její zdravotní stav se ale, zdá se, lepší. Snad tedy herečku neduhy co nejdříve opustí a ona se bude moci vrátit na divadelní prkna, na kterých ji diváci tolik zbožňují. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky