Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vdovec Jiří Krampol: Zuzana je mým hnacím motorem, říká o Bubílkové

Jiří Krampol Zuzana Bubílková
Jiří Krampol Zuzana Bubílková
Zdroj: Profimedia
Jiří Krampol Zuzana Bubílková

Jiří Krampol před rokem přišel o svou milovanou manželku Haničku, známý herec se ale neutápí ve smutku a ve svém věku je až neuvěřitelně aktivní. Herec navíc našel pro své záliby skvělou parťačku. Na kolegyni z TV, Zuzanu Bubílkovou, nedá Krampol dopustit!

Jiří Krampol byl ženatý dlouhých sedmadvacet let. Svou v pořadí čtvrtou manželku si vzal v roce 1993 a rozdělila je až smrt minulý rok v srpnu.

Hanka Krampolová měla v minulosti opakovaně problémy s konzumací alkoholu a léků a několikrát skončila v psychiatrické léčebně.

Ačkoliv mezi Krampolem a jeho ženou byl více než dvacetiletý věkový rozdíl, herec svou ženu nakonec přežil. "Snědla s námahou dva kousky libového masa. Najednou se zvedla, že je jí zle a že musí na záchod. Cestou padla na zem. Doktor mi pak řekl, že vykrvácela z toho vředu na jícnu. Že zemřela vykrvácením zadního traktu," popsal Blesku Krampol poslední chvíle s Haničkou.

Rok od smrti manželky se Krampol opět usmívá

Krampol by ze smrti své manželky velice zdrcený, po měsících se mu ale konečně vrací úsměv na rty.

Herec se ze zármutku dostal pomocí sportu, který zvládá i ve svých třiaosmdesáti letech lépe, než o generace mladší muži. 

Do fitka navíc našel Krampol tu nejlepší partnerku, vášni pro pohyb propadla i jeho kolegyně a blízká kamarádka, Zuzana Bubílková.

Zuzana je mým motorem, říká Krampol o Bubílkové

Se Zuzanou Bubílkovou tráví sexy vdovec v poslední době každou volnou chvilku. I když si i vrabci na střeše šuškají, že k sobě tihle dva mají více než blízko, ani jeden z nich zatím vztah nepotvrdil.

Krampol se ale netají tím, že se svou kolegyní velice rád cestuje, sportuje a spojují je i pracovní závazky. "Přeji si už jen to zdraví. Všeho ostatního jsem si užil dosyta. Dal jsem si ale jeden dárek už před časem. Byl jsem se Zuzanou Bubílkovou u moře v Tunisku. Bylo to fajn, doladili jsme tam chystanou knížku, ve které se o mně čtenáři opravdu hodně dozvědí," prozradil herec Idnesu.

"Chodíme cvičit právě se Zuzanou Bubílkovou, je takovým mým motorem. Spolupracujeme spolu a je to fajn," dodal. 

Bubílková a Krampol mají velice vřelé vztahy.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU