Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiří Krampol na vozíčku: Z nemocnice rovnou do domova důchodců!

Jiří Krampol
Jiří Krampol
Zdroj: Profimedia
Jiří Krampol

Jiří Krampol pořádně vyděsil své fanoušky, když dorazil do Fakultní nemocnice v Motole na invalidním vozíčku. Známého herce doprovodila jeho kamarádka a kolegyně Zuzana Bubílková. Později se naštěstí ukázalo, že nešlo o nic vážného. Zdravotní potíže se s Krampolem táhnou už delší dobu.

Jiří Krampol nedávno oslavil 83. narozeniny a jeho skvělou formu mu můžou závidět i mnohem mladší ročníky. Přesto se ale najde pár věcí, které slavného herce trápí.

Problémy s chůzí má Krampol již delší dobu, kvůli přetrženým vazům v koleni. "Všechno to vzniklo před léty, když jsme měli rvačku na jevišti a přetrhl jsem si vazy v koleni. Pak jsem si moc brzy nechal sundat sádru. Od té doby se to táhne. Největší problém mi dělá chůze do schodů, to je stále ještě utrpení," svěřil se před časem herec webu ahaonline.cz.

Krampol navíc loni v létě navíc uváděl na Císařské louce akci pro MMA bojovníky, kde se mu stal další nečekaný úraz!

Krampol dostal kopanec od MMA zápasníka 

Jiří Krampol přiznal, že ke zhoršení jeho zdravotního stavu bohužel přispěl "kopanec" z minulého roku. "Jako na potvoru se jeden z nich prudce otočil a omylem mě nakopl právě do té nemocné nohy. Udělal se mi bolestivý výron. Teď už jsem ale po operaci a hojí se to," prozradil výše zmíněnému webu.

Kvůli úrazu nohy se dokonce dal herec na hubnutí, aby koleno co nejméně zatěžoval. Od minulého roku ale musí Krampol dojíždět na pravidelné prohlídky do nemocnice, což byl právě případ jeho nedávné návštěvy Motola.

Z nemocnice zamířil Krampol do domova důchodců

Jiří Krampol později své fanoušky uklidnil, jeho návštěva nemocnice byla skutečně pouze za účelem pravidelné prohlídky, na které prý musí jednou za měsíc.

"Musel jsem na pravidelnou měsíční kontrolu s kolenem a Zuzka mě odvezla do nemocnice, kde jsem měl domluvený termín," vysvětlil Aha! Krampol.

Ačkoliv do nemocnice dorazil Krampol na vozíčku, později už měl opět plně nabitý pracovní program! "Jeli jsme sem hned po ránu, protože už v poledne vystupujeme v domově důchodců za Prahou," dodal herec.

Krampol a Bubílková spolu tráví hodně času.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU