O víkendu měla proběhnout první klapka nového filmu Přání Ježíškovi, vše se ale během pár minut dramaticky změnilo.

Jiřího Bartošku museli z placu odvést přímo do nemocnice, kde ho ihned lékaři operoval s akutním zánětem slepého střeva! Celý štáb o události nejprve mlčel, na informaci bylo vyhlášené přísné embargo, které prolomil až jeden z tvůrců snímku.

"Jiří Bartoška se podrobil v nemocnici v Brně standardní operaci slepého střeva, která proběhla bez komplikací a v současné době je v rekonvalescenci," prozradil deníku Aha producent Adam Dvořák. Stav Bartošky se ale od té doby výrazně zlepšil a už ho dokonce převezli na standardní lůžko!

Jiří Bartoška je na svůj věk neuvěřitelně aktivní. Nedávno dotočil film Petra Kolečka Zbožňovaný, čekalo ho natáčení Přání Ježíškovi v Brně a k tomu organizoval zkrácený filmový festival v Karlových Varech!

Bartoška přitom teprve před šesti lety prodělal rakovinu mízních uzlin a jeho tělo nejspíš na pracovní nápor řeklo dost!

Bohužel kvůli těmto zdravotním komplikacím musel Adam Dvořák přistoupit ke krajnímu řešení a nahradil ho v Přání Ježíškovi Jaroslavem Duškem. Pro Bartošku je to jedno obří déja vu, stejná věc se mu totiž už jednou přihodila!

V roce 2014 měl Jiří Bartoška natáčet seriál pro ČT Já Mattoni, tehdy se ale dozvěděl o své rakovině mízních uzlin, a stejně jako se tomu stalo minulý víkend, musel ho nahradit jiný herec!

Tehdy jako záskok přispěchal na pomoc Alois Švehlík a Bartoška se mezitím jako lev popral s vážnou diagnózou!

Tak snad se bude historie opakovat i v tomto, a oblíbený herec si odpočine, a vrátí se opět v plné formě. Ostatně podle informací výše zmíněného webu už se Bartoška cítí mnohem lépe a dokonce laškuje s personálem nemocnice. "Dokonce už i mírně žertuje se sestřičkami. Slíbil jim po zotavení selfíčka," řekl Aha! zdroj z FN Brno.

Nezbývá než popřát Jiřímu Bartoškovi mnoho zdraví a v první řadě rychlé zotavování!