Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jiří Adamec po pádu ze schodů promluvil o bolestech. Učí se znovu chodit

Jiří Adamec
Jiří Adamec
Zdroj: Profimedia
Jiří Adamec

Jiří Adamec prožívá velmi krušné a hlavně bolestivé chvíle. Při zvelebování domu totiž upadl ze schodů a přivodil si poranění hlavy i nohou. Odvézt ho musela záchranná služba. Jeho manželka Jana nyní popsala, co přesně se režisérovi přihodilo. 

Pětasedmdesátiletý režisér Jiří Adamec pořádně vyděsil všechny své příznivce. Momentálně se nachází v domě s pečovatelkou službou, kam byl převezen poté, co spadl ze schodů a způsobil si poranění hlavy i dolních končetin. 

Děsivý pád

Naštěstí byla u celého incidentu přítomna jeho manželka Jana Adamcová, která mohla ihned zavolat záchrannou službu. „Jirka nám chtěl pomoct s úpravami v domě. Když šel pro vrtačku, zřítil se ze schodů. A už se nemohl postavit na nohy. Také se udeřil do hlavy,” uvedla Jana Adamcová pro Blesk a dodala, že má její manžel zlomený prst na jedné noze. Na druhé noze má zase zvrtnutý kotník. 

Kvůli zraněním nakonec Jiří Adamec skončil v domě s pečovatelskou službou, kde jej zaměstnanci zařízení budou učit soběstačnosti. „Postarají se, aby opět zvládl chůzi,” dodala Jana Adamcová. 

Cítí bolest

Jak dlouho si Jiří Adamec v „pečovateláku” pobude, není prozatím jasné. „Bolí mě to, ale léčím se,” povzdechl si slavný režisér, který se momentálně nemůže postavit, natož chodit. Všichni kolem ovšem věří, že léčba nepotrvá nijak dlouho a Adamec se brzy bude moci vrátit ke svému běžnému životu. 

Jiří Adamec patří k nejznámějších českým režisérům. Stojí například za seriály jako Sanitka anebo Pojišťovna štěstí. Od roku 2006 je ženatý s bývalou sportovní redaktorkou Janou Adamcovou, se kterou má dvě děti. Manželé už několik let procházejí rozvodem, který byl ovšem v loňském roce z osobních důvodů pozastaven. A protože spolu evidentně manželé stále tráví dost času, je dost možné, že rozvod ani nikdy finalizován nebude.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky