Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jennifer Lopez dovolila nahlédnout do svého soukromí, doma má sen každé ženy

Na zahradě ji najdete nejčastěji.
Na zahradě ji najdete nejčastěji.
Zdroj: Youtube
Prohlédněte si všechny fotografie (18)

Jennifer Lopez je nejen zpěvačka, ale i herečka. Své tělo si prý pojistila horentní sumou a to hlavně nohy a pozadí, které je opěvováno muži i ženami. Ačkoli je nesmírně bohatá, nikdy nepůsobila jako někdo, kdo by měl nos nahoru. Možná je to i tím, že pochází z velmi chudé rodiny a jako mladá bydlela pár týdnů ve svém autě. Podívejte se s námi do jejího domu v L.A., který obývá se svým partnerem a dětmi. 

Když přijdete k velkému domu, nejspíš vás jako první zaujme jeho relativní jednoduchost. Narozdíl od jiných celebrit, které mají rozlehlá sídla o desítkách pokojů, Jennifer je střídmější a má ve svém domě pokojů všeho všudy sedmnáct včetně tří koupelen. Ačkoli má kuchařku a paní na úklid, říká, že to není ani tak z rozmaru, ale protože zkrátka moc vařit neumí a nebaví ji to, chce ale pro své děti to nejlepší.

Šaty má Jennifer roztříděné přesně podle toho, kam by si je mohla vzít, podle barev a podle návrhářů. Její ikonické šaty Versace všemu vévodí.

Kuchařkou v domě je již dvacet let Magnolia Lima, původem z Argentiny, které Jennifer platí třikrát tolik, než kolik si žena řekla na začátku svého zaměstnaneckého poměru. Jennifer s ní má velmi blízký vztah, je pro ni něco jako náhradní maminka a zároveň také babička pro její děti. Sama Magnolia o Jennifer mluví jen v samých superlativech a ačkoli je placena hlavně za vaření pro děti, funguje i jako pečovatelka pro celou rodinu. 

"Když mi bylo jednou strašně zle, to bylo dvojčatům asi půl roku, tak Magnolia bez mého vědomí ze svého platu zaplatila jinou kuchařku, aby se o mě mohla celé dny starat, je to poklad," vychvaluje svou kuchařku Jennifer Lopez.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky