Agáta Hanychová s natáčením Agáty Jaromíra Soukupa přestala kvůli náhlému krvácení. Budoucí trojnásobnou maminku tehdy převezli do nemocnice a následně měla nařízeno několik dní dodržovat klidový režim.

Fanoušci pořadu pak s napětím očekávali, kdy vyjdou nové epizody a Soukup i Hanychová svorně tvrdili, že se k natáčení vrátí, jakmile se Agátě udělá lépe. Nyní je ale vše jinak.

Influencerka webu Extra potvrdila, že už s natáčením pořadu s Jaromírem Soukupem definitivně končí a na obrazovkách ho nahradí nová show.

Budou se řešit holčičí věci

"Od úterý začne show Holčičky, což bude holčičí show od pěti odpoledne. Bude se tam vařit a budou se řešit holčičí věci. Těhotenství, blinkání v těhotenství, přebalování dětí. Od úterý to bude každý den od pěti hodin na Barrandově," pochlubila se Agáta Hanychová výše zmíněného webu.

Do prvního dílu si influencerka pozvala svoji kamarádku Ornellu Koktovou a v dalších epizodách si potom hodlá zvát různorodé hosty.

"Je to můj pořad, kde se budou objevovat děti, holky, kámošky, herečky," nalákala Hanychová fanoušky a doplnila, že z jejích dvou potomků bude v novém pořadu show účinkovat pouze její dcera Mia.

Agáta Hanychová má nově na TV Barrandov vlastní pořad

Související články