Ivana Gottová se od smrti svého manžela Karla Gotta ukazuje ve společnosti pouze výjimečně, Českého slavíka si ale krásná vdova nenechala ujít.

Ostatně není divu, že pořadatelé pozvali právě ji, jelikož Karel Gott byl dlouhodobím rekordmanem v počtu slavíků. Celkem získal za dobu trvání ankety, která oslavila 60 let, neuvěřitelných 42 slavíků.

Slavnostní večer strávila Gottová vedle Kateřiny Žbirkové, vdovy po Miro Žbirkovi. Společnost jí ale dělaly také zpěvačky Monika Absolonová a Dara Rolins, které obě s Gottem spolupracovaly. Velice vřelý vztah má s Ivankou herečka Jiřina Bohdalová, která se za Gottovou ihned rozběhla a zahrnula ji polibky na tvář. Stejně vřele Gottovou zdravila i zpěvačka Jitka Zelenková a další umělci.

Vsadila na klasiku

Ivana Gottová na Českého slavíka dorazila v černých slušivých šatech a vypadala naprosto báječně. Outfit doladila stříbrnou kabelkou s flitry, a ačkoliv model nebyl nijak extravagantní, vdova byla rozhodně ozdobou celého večera.

Gottová tentokrát nevzala do společnosti své dvě dcery Charlotte a Nelly. Ty nejspíš na svého slavného tatínka vzpomínaly doma u televizní obrazovky.

Ačkoliv starší z děvčat měla v minulosti našlápnuto na hudební kariéru, po smrti jejich otce Ivana Gottová ani jednu z dcer veřejně nevystavuje a bedlivě střeží jejich soukromí.

Ivana Gottová v černé róbě vypadala skvělě

Související články