Hana Zagorová několikrát spolupracovala mimo jiných i s Karlem Gottem, se kterým ji nepojily jen pracovní vztahy, ale také velmi dobré přátelství. S Haničkou Písničkou, jak zpěvačce lidé přezdívali, a jejím manželem Štefanem Margitou Karel Gott seznámil také svou lásku Ivanu a ta si s hudební dvojicí hned padla do noty.

Nemohla ani mluvit

Je proto jasné, že pro ni odchod Hany Zagorové do hvězdného nebe musel být nesmírně náročný. Na pietní akci, kam dorazila společně se zpěvačkou Jitkou Zelenkovou, se snažila rychle prodrat přes přítomné novináře a neměla ani sílu mluvit. „Nezlobte se, já nemůžu, opravdu se nezlobte,” reagovala na otázky týkající se Zagorové Gottová podle eXtra.cz.

Na následném karu už byla atmosféra o něco více uvolněnější. Herečka Dagmar Havlová zveřejnila na svém Instagramu snímek, na kterém je zachycena společně s Gottovou, Jiřinou Bohdalovou, Lucií Bílou a Štefanem Margitou a všichni se na snímku alespoň mírně usmívají. Pravděpodobně společně vzpomínali na veselé příhody, které s Haničkou prožili.

Okouzlující bytost

Na Hanu Zagorovou zavzpomínala Ivana Gottová také před pár dny prostřednictvím oficiálního účtu Karel Gott Agency, kde o zpěvačce mluvila jako o okouzlující, milující, pokorné, elegantní, chápavé a přátelské bytosti. „Jsem vděčná za každou společně strávenou chvíli. Štefanovi a rodině vyjadřuji nejhlubší soustrast. Haničko, děkuji ti za vše, sbohem. Ivana s rodinou,” vzkázala vdova po Karlu Gottovi Haně Zagorové do nebe a k příspěvku připojila i několik společných fotografií ze soukromého archivu.

Související články