Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Iva Frühlingová se ukázala polonahá: Odvážným snímkem dostala všechny do kolen

Iva Frühlingová
Iva Frühlingová
Zdroj: Profimedia
Iva Frühlingová

Zpěvačka Iva Frühlingová se před několika týdny vydala prozkoumávat krásy Spojených států, kam s pomocí fotografií přenesla i své fanoušky na sociální síti. Jeden z příspěvků ale mezi ostatní tak docela nezapadá. Zatímco totiž na ostatních snímcích se Iva fotí u známých turistických atrakcí, tentokrát zveřejnila fotku, na které je polonahá. 

Iva Frühlingová si zvolila skutečně originální způsob, jak oslavit Vánoce a Nový rok a společně s manželem a synem se vydali do Spojených států. I když vlastně Vánoce ani nijak zvlášť neoslavovali. „Odnepaměti nesnáším Vánoce. Nikomu je neberu, ale pro mě to není. Moc stresu, návštěv, povinných úsměvů a tak. Tenhle rok jsme tomu naštěstí opět utekli,” napsala na sociální síti. 

Někteří odešli

Během svého cestování po krásách západu USA a sdílení svých zážitků se svými fanoušky na sociální síti si zpěvačka začala všímat, že jí její sledující ubývají. A brzy přišla na to proč. „Je vtipné, jak mi na Facebooku odchází lidi, když postuju hezké fotky z USA a nedělám ze sebe krávu. Neboj, brzy budu zase v Čechách a dám ti možnost se smát od ucha k uchu,” hlásala Iva. 

Rychle na to ale zjistila, na co lidi zase přitáhnout, a zjistila, na jakém principu sociální sítě fungují. „Myslím, že už trochu chápu, jak funguje IG. Dneska jedna necestovatelská,” napsala ke staršímu snímku, na němž pózuje jen v plavkách. 

Slova chvály

A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. „Ty jsi nádherná prostě,” napsala pod příspěvek herečka Karolína Krézlová. „Byla jsi vždycky nádherná a vždycky budeš! Ale stejně mám nejradši příspěvky á la švihlá máma,” přidala se jedna z fanynek. „Můj mozek má teď růžovou barvu,” uvedl příznivec zpěvačky se smíchem a odkazoval přitom na růžovou barvu horního dílu plavek, které má Iva na fotce na sobě. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky