Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Honza Dědek si na Bali lepil rýži na čelo kvůli plodnosti, pak šel za Houdovou

Honda Dědek
Honda Dědek
Zdroj: Profimedia
Honda Dědek

Moderátor Honza Dědek se rozhodl utéct před zimním počasím, které panuje v Česku, a společně se svou partnerkou Terezou vyrazil na exotické Bali. Tam se setkal s kontroverzní mentorkou posvátného života Helenou Houdovou. A rovnou podstoupil i rýžový rituál plodnosti. 

Bali je během ledna a února oblíbenou destinací mnoha Čechů. A letos na exotický ostrov zavítal i moderátor Honza Dědek se svou partnerkou Terezou. Kromě koupání v moři a užívání si slunce svůj čas strávený v Indonésii využili i jinak. Navštívili například někdejší modelku a nynější mentorku a královnu ezoteriky Helenu Houdovou. 

Návštěva Houdové

Helena Houdová žije na Bali už několik let a tamnější život si naprosto zamilovala. A protože se na ostrově už dobře vyzná, rozhodla se, že moderátora a jeho partnerku provede důležitými lokalitami. Zároveň je pozvala k sobě domů na ochutnávku páchnoucího ovoce durian. „Na Bali jsme se potkali s několika Čechy, kteří tam žijí. Tak došlo i na setkání s Helenou, která nám v Canggu, kde žije, ukázala trh, dobré restaurace a pozvala nás k sobě domů na durian,” prozradil pro Expres sám Honza Dědek, který s partnerkou podstoupil i rituál plodnosti. 

Rýže na čele

Honza Dědek a jeho Tereza se nechali zlákat tamnější kulturou natolik, že se rozhodli vyzkoušet i jeden z rituálů, který má údajně podpořit plodnost. „Rýže má na Bali, a v hinduismu obecně, magickou moc, je symbolem plodnosti. No, tak jsme s Terezou podstoupili rituál, jeden nikdy neví. Teprve pak jsme se dozvěděli, že stejné účinky jsou připisovány i banánu. No, ale ten by nám na čele asi nedržel,” napsal Honza Dědek k fotografii, na které mají on i jeho partnerka na čelech nelepených několik zrníček rýže. 

Určitě si pak tedy měli o čem s Helenou Houdovou povídat. Ta sama totiž věří v sílu různých rituálů, a dokonce o nich, o posvátných životech a o léčivé síle přírody učí i ostatní. Kvůli svým výrokům si ovšem získala i mnoho odpůrců. Před časem například na sociální síti vybízela své sledující k nákupu předraženého výrobníků alkalické vody, která podle ní dokáže léčit i rakovinu. Po kritice příspěvek smazala. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky