Světová hvězda měla odletět soukromým tryskáčem rapera Jaye-Z. Už samotný příjezd na letiště poukázal na to, že něco není v pořádku. Podle deníku Daily Mail dorazila Cara na letiště o dvě hodiny později.

Dlouhodobé problémy

Modelka měla s sebou i pejska Alfieho a asistentku. Všichni nastoupili s velkým zpožděním do letadla, které ovšem nevzlétlo. Po tři čtvrtě hodině všichni z tryskáče vystoupili. Dle dostupných fotografií modelky z místa je vidět, že se necítila ve své kůži. S mastnými vlasy, cigaretou v ruce a divnými pohyby se potácela z místa na místo. Fanoušci Cary si mohli všimnout i jejího divného chování v show Jimmyho Fallona. Ani tam chvíli neposeděla v klidu, ruce si silně mnula o sebe, až to zaznamenaly mikrofony. Blízký člen rodiny Delevingne řekl pro deník Sun, že rodina modelky je jejím stavem znepokojená a zvažuje zasáhnout.

Burning man

V minulých dnech byla Cara vidět na divokém festivalu Burning man v nevadské poušti. Burning man je festival pořádaný v Nevadě každoročně na přelomu srpna a září, má sloužit jako prostor pro svobodné setkávání, sdílení zážitků a seberealizaci. Na závěr akce je společně spálena obří lidská postava.

Na festival už podruhé zavítala modelka Helena Houdová. Ta sdílela zážitky se svými fanoušky na sociálních sítích. „Užívám si jen tak se poflakovat po pláži s láskami,“ připsala k fotografii ve stories, na které sedí exotickému muži na klíně. O koho se jedná, nikdo netuší. „Mám za sebou intenzivní vylepšení sebe samé. S láskou s vámi, které moje cesta zajímá, nasdílím svoje zkušenosti, zážitky, pocity,“ pochlubila se fanouškům.

Letošního ročníku Burning mana se zúčastnila i Paris Hilton a Heidi Klum s manželem.

Související články