Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Festivalová móda: Inspirativní modely, všechny se ale nehodí pro každou ženu

Móda z karlovarského festivalu
Móda z karlovarského festivalu
Zdroj: Profimedia
Móda z karlovarského festivalu

Karlovarský filmový festival na poli módy nepřekvapil. Jsou mezi námi konkurentky hollywoodských hvězd i stálice módního nevkusu.

Přímo do módního pekla

Karlovarský filmový festival je přehlídkou toho nejlepšího z oblasti filmu, dokumentu, dobrého jídla a originální módy.  Třpytivá párty ale mnohým dámám zlomila vaz. Flitry jsou zrádné, jako jediný výrazný prvek nestačí a zároveň nesnesou divoké kombinace.

Se vší parádou

Monika Bagárová, Victoria Velvet nebo čerstvě zasnoubená Lilia Khousnoutdinova, která by mohla příště projevit více invence u kadeřníka, přípravu na večer nepodcenily. Mezi ostatními dámami, které pojaly dresscode o něco ležérněji, ale působily jako moderní maturantky.

Téma pro párty byl třpyt. Někdo tlačil na pilu, jiný dresscode nedodržel.

Tlačíme na pilu

Nejextravagantnější model zvolila modelka Michaela Kociánová. Bývalá láska Leoše Mareše byla v těsném overalu nepřehlédnutelná a její dokonalá figura snesla i takovou nálož flitrů. Jen její úporná snaha splnit očekávání připomíná vrtochy princezny Lady, která si nechává šít šaty od krále Kazisvěta.

Téma pro párty byl třpyt. Někdo tlačil na pilu, jiný dresscode nedodržel.

Ledabyle

Jitka Schneiderová, Martina Pártlová, Emma Smetana, Zuzana Stivínová a manželka Kryštofa Muchy se proměnily v múzy letní noci a zazářily. Zdá se, že klíčem ke splnění dresscodu byly neotřelé barevné kombinace, extravagantní doplňky, kabátek nápadně připomínající saténové negližé a šaty jako z celofánu.

Našlo se i pár černých ovcí, které vytáhly ze skříně, co jim zrovna padlo pod ruku. Na ty se podívejte do bohaté galerie!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky