"Ve středu jsem se setkal s vyslancem dobré vůle UNICEF Orlandem Bloomem. Mluvili jsme spolu hlavně o dopadech války na Ukrajině na děti. Orlando, pokračuj v tom, co děláš. Je důležité nezavírat oči před válečnými zločiny páchanými na ukrajinských dětech," pochlubil se Petr Pavel a přidal několik snímků s hollywoodskou hvězdou.

Nešlo ovšem pouze o přátelské setkání, prezident a herec na schůzce řešili vážná témata.

Orlando Bloom cestoval k hranicím Ukrajiny již na začátku minulého roku, krátce po rozpoutání války. Tehdy potkal tisíce zoufalých matek s dětmi, kterým z veškerého majetku zbylo pouze oblečení, které měly na sobě. "Viděl jsem matky přicházející k hranicím šokované a vyčerpané po náročných cestách na útěku před bombami," napsal ve své eseji pro magazín People. "Viděl jsem děti se svými oblíbenými plyšovými medvídky v rukou, nejisté, co přijde dál. Jakožto otec bych udělal všechno pro záchranu svých dětí, a přesto si nedovedu představit ta zdrcující rozhodnutí, ke kterým byly tyto matky donuceny," dodal herec, který právě tyto hrůzy probral s našim prezidentem.

Alternativní vesmír

První dáma Eva Pavlová prý taky ulovila společný snímek s Orlando Bloomem, jako pravá dáma si ho ale schovala do archivu a s fanoušky na sociální síti se o něj nepodělila.

"Mám také jednu fotku. Ale schůzka nebyla jen o tom, že jsme si chtěli někoho známého "ulovit"," napsala Pavlová a sdílela původní příspěvek svého muže.

Fotku na profilu prezidenta navíc okomentovala partnerka Blooma, světová superstar Katy Perry. "To je můj hrdina," napsala zpěvačka a čestí fanoušci byli naprosto nadšení. "Petr Pavel je prezident ČR, potkal se s Orlandem Bloomem v rámci UNICEFu a post mu okomentovala Katy Perry. Nevím, do jakýho alternativního vesmíru jsem se dostala, ale zůstávám tady," vtipkují nadšení příznivci nové hlavy státu. Pavel si zatím ve své funkci vede skvěle a dokázal si získat srdce milionů občanů a jeho fanclub stále stoupá právě i kvůli jeho skromné povaze.

Petr Pavel a Orlando Bloom společně řešili problémy na Ukrajině

Související články