Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hvězda Ulice se bude vdávat: Hacurová prozradila, jak proběhla žádost o ruku

Herci ze seriálu Ulice
Herci ze seriálu Ulice
Zdroj: Profimedia.cz

Pánové mají smůlu. Eva Hacurová, která v seriálu Ulice hraje Alici, se chystá říci ano svému příteli Kryštofu Vondráčkovi. Pro herečku byla žádost o ruku milým překvapením. Šťastná snoubenka prozradila, jak nabídka k sňatku probíhala.

Hacurová si dává na svatebních přípravách záležet. Nechce nic nechat náhodě. Svatba podle ní musí být perfektní. „Už nakupuji výzdobu, protože divadlo je velké a bude toho potřeba hodně,“ myslí si herečka.

„O šatech mám zatím jen částečnou představu. Na to všechno je ještě naštěstí dost času,“ snaží se zůstat v klidu. Jak sama prozrazuje, svatba proběhne v divadle.

„Chceme mít svatbu v divadle a s celou naší rodinou z Prahy i z Moravy, takže budeme čekat, až se situace zlepší a vláda uvolní opatření. Kromě toho bude záležet na divadelním fermanu, kdy a co se bude zkoušet a hrát,“ uvedla pro redakci Nova Plus.

Obřad se odehraje v Divadle v Dlouhé. Evin snoubenec Kryštof je totiž synem Jana Vondráčka a ten je jedním ze zakladatelů divadla. I proto Hacurové vycházejí vstříc.

„Paní ředitelka divadla předběžně souhlasila. Můj snoubenec v tomto divadle téměř vyrostl a já jsem tam už pět let v angažmá. Bylo to logické rozhodnutí, na kterém jsme se hned shodli. Navíc vdát se v divadle je mým snem už od dětství,“ svěřila se herečka, kterou proslavila role Alice v Ulici.

„Alice je podle mě sympatická holka, která se s ničím moc nemaže. Nemá žádné problémy a věci řeší tak, jak přicházejí. Není žárlivá ani vztahovačná. Je to holka do nepohody, veskrze pozitivní člověk,“ tvrdí Eva o své roli v rozhovoru pro Blesk.

Pár věcí má Hacurová s Alicí společných. „Snažím se být pozitivní, ale ne vždycky to jde. Občas bych chtěla být jako Alice, nepárat se s blbostmi, nebrat si je osobně a být víc v pohodě. Něco ale společného máme. Hudbu. Já sice nejsem rocková zpěvačka jako ona, ale zpívám v divadle a ráda,“ prozradila.

Při vstupu do Ulice měla obavy, ale nakonec zvládla Alici ztvárnit perfektně. „Ulice je moje dětství, ale už delší dobu nemám televizi, a tak jsem moc nevěděla, co se tam děje,“ přiznává.

„Tušila jsem, že budu vstupovat do trojúhelníku, ale ujistili mě, že se Anča s Bedřichem rozejdou, a to se také stalo. Nehraju milenku, i tak ale doufám, že si Alice diváky svou povahou získá. Nepřišla dělat zlo. Mně ta linka přijde osvěžující. Potkali se dva lidé, kterým je spolu dobře a kteří nechtějí nic hrotit,“ konstatuje Hacurová.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU