Juan David už je minulostí

Herečka se s Kolumbijcem seznámila na karlovarském filmovém festivalu. Vypadalo na lásku nebeskou, ale opak byl pravdou. Rozešli se již před delší dobou a nikdo o tom neměl ani páru. Malvína Pachlová se tím už ale nijak netají.

„To nikdo neví, už je to skoro rok, tak je to v pohodě,“ prozradila v pořadu Extra Host Pachlová. Kolumbie pro ni dle jejích slov znamená už jen životní etapu, která je zjevně dávno za ní. Momentálně se cítí šťastná a je za tím pochopitelně nový muž. O koho jde, neprozradila.

Znovu zamilovaná

Na otázku, zda je znovu zamilovaná, odpověděla upřímně. „Říkala jsem si, jestli to nějak zakulatím, zabalamutím, ale ne, řeknu to: jsem,“ napráskala na sebe herečka. Zpočátku vztahu si jistě musela rozumět i se svým bývalým přítelem z Kolumbie. Malvína totiž ráda tancuje, což jak známo, Kolumbijci také.

„Já mám velmi pozitivní vztah k tanci, ale nevím, zda se na to někdo chce dívat,“ smála se. Nabídku do StarDance by přijala okamžitě. „To já bych ráda. Mě to fakt hrozně baví,“ prozradila herečka, kterou všichni znají jako servírku Šárku z Ulice.

„Já jsem tam třeba sedm let. Dlouho. Já jsem měla zkušenost s natáčením jiných seriálů a nenapadlo mě, že tady budu tak dlouho. Měla jsem štěstí, že jsem mohla poznat spoustu těch herců,“ tvrdí pokorně Malvína. Jak to bude s její rolí dál, prozradit nechce.

O divoké scény nestojí

„Nechci prozradit, co se tam děje. Mohla by třeba změnit profesi. Baví mě to nechat v rukou našich scénáristů a uvidíme, kam to povede. Já sama to nevím,“ mlží. Jistě je ráda, že může před kamerou především roznášet kafe. V minulosti totiž musela odehrát daleko divočejší scény a ty už opakovat prý nemusí.

Jednalo se o snímek Raluca, kde hrála s Janem Dolanským. Některé scény byly opravdu velmi erotické. Tehdy třiadvacetiletá Malvína to zvládla s grácií. Nenechala se jen tak do ničeho natlačit.

„Honza byl záchrana. Hrozně mi pomohlo, že jsem se za sebe mohla postavit. I Honza zabojoval. Štáb dobře držel pohromadě. Bylo to hrozně náročné. Sedět v kinosále se svými rodiči bylo asi to nejhorší. To bylo hrozné,“ vzpomíná na premiéru.

„Malvína Pachlová zde dokazuje, že to není jen servírka ze seriálu Ulice, která při servírování pokrmů cudně klopí zrak, ale její repertoár je poněkud širší,“ píše o snímku jeden z diváků. A je tomu skutečně tak. Malvína bude mít v budoucnu jistě hodně příležitostí dokázat, že zvládne i jiné, než seriálové role.