Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Burešová pocítila zvláštní schopnosti: Bylo to strašné. Neumím s tím pracovat

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová

Eva Burešová je v posledních několika letech snad všude. Prý se setkala i s názorem, že její učitelka ze základky se bojí otevřít ledničku, aby na ni Eva nevyskočila i odtamtud. Burešová se tomu ale směje a tvrdí, že ji rozhodně každý nezná.

Eva Burešová prožívá jedno z nejaktivnějších období ve svém životě. Nejenže se stará o tříletého syna Nathaniela, ale navíc hraje hlavní roli v oblíbeném seriálu Slunečná, což jí také zabírá moře času. No a když se do toho přidá čas strávený s jejím novým přítelem, žádné volno herečka prostě nemá.

Přesto si nestěžuje a klidně by si nějakou tu aktivitu na svá bedra ještě přidala. Jak o sobě říká, je velmi akční a energický člověk, který nenávidí nudu. Jejím snem je proto zúčastnit se StarDance, kam se tak trochu chce sama nacpat.

„Prosím, kdyby někdo vypadl, tak já tady jsem a čekám. Já mám i taneční boty, vůbec mi je nemusíte kupovat. Já mám dvoje, na standard i na latinu. A umím se sama líčit!“ prozradila v pořadu Extra Host.

Vztah se slavným kuchtíkem

Kromě toho se také vyjádřila ke svému vztahu se slavným kuchtíkem Přemkem Forejtem, který se prý vůbec nesnažila tajit, jen prostě neměla potřebu se s ním veřejně chlubit.

„Já jsem neměla v plánu ten vztah tajit. Ani jsem to neříkala, ale když se mě někdo zeptal, jestli jsem zadaná nebo s kým chodím, tak jsem samozřejmě řekla okamžitě jeho jméno. Já jsem chtěla jenom čas, abychom se s Přemkem mohli poznat, zjistit, jestli to má smysl, nebo ne, a pak bychom klidně šli na veřejnou akci. My bychom určitě dali fotku ven, protože to taky chceme, taky chceme, aby každý věděl, že se máme rádi, že jsme tu spolu, že jsme se našli a že to je hezký. Ale chtěla jsem to zveřejnit sama,“ svěřila se také v talk show Extra Host.

Eva je empatická bytost, která sdílí smutek cizích lidí, a bohužel se na ně umí nechtěně napojit až tak, že je jí fyzicky zle. Jak sama přiznává, těžko se jí s tím žije a snaží se s tím pracovat.

Cítím fyzickou bolest cizích lidí

„Seděla jsem vedle člověka a cítila jsem fyzicky jeho bolest. A to bylo strašné. Neumím s tím pracovat. Můj kamarád mi kdysi řekl, že si myslí, že kdybychom žili kdysi nebo kdybychom žili jako kdysi v tlupách, tak bych určitě byla šamanka.“ 

V neposlední řadě se Burešová svěřila, že ji mrzí, že si ji všichni spojují jen s povrchními věcmi, i když má za sebou mnoho úspěchů i na divadelních prknech. Nejen v muzikálech, ale i v činohře, za kterou získala různá ocenění.

Na to, jak šel čas s herečkou Evou Burešovou, se podívejte do galerie.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU