Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová o Forejtovi: Nechtěla jsem, aby říkali, že střídám chlapy

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová chtěla svůj vztah s Přemkem Forejtem chránit před novináři, kvůli paparazzi fotografům trávícím týdny před jejím domem se to ale nepodařilo. Dnes už zpěvačka a herečka o své lásce mluví otevřeně, na mediální hon ale vzpomíná velice nerada.

Koncem listopadu se v médiích objevila informace, že Eva Burešová a Přemek Forejt tvoří pár. Herečka tehdy ještě čerstvý vztah nechtěla medializovat, bohužel se tomu ale nevyhnula.

„Nejsem ten typ holky, která začne s někým chodit a okamžitě nafotí společná selfíčka a hodí to na internet, ať se z toho svět zblázní,“ prozradila herečka v pořadu Limuzína.

„Nebyla jsem tehdy naštvaná, spíš zklamaná. Nešlo totiž jen o mě. Ale i o mé rodiče a bývalého partnera, se kterým mám syna. O otci mého dítěte psal bulvár šílené věci. Řekla jsem, že se o svém soukromí nechci bavit. Následně to bulvár vyřešil tak, že paparazzi seděli týden v autech před naším domem a fotili vše, co děláme. Mrzelo mě, že tam nebyla žádná hranice,“ vzpomínala Burešová na nelehké období. Vztah se slavným kuchařem prý tajit nechtěla, pouze se potřebovala ujistit, že právě on je ten pravý.

„Chtěla jsem mít na nás dva čas. Poznáváte se s tím člověkem postupně a nechcete to hned po týdnu zveřejňovat. Může se stát, že za měsíc ten vztah už nebude existovat, a jak pak budete vypadat. Pak vás zase zkritizují z druhé strany. Budou říkat, že něco zveřejňuji moc brzy, střídám chlapy, jaká jsem asi matka a podobně,“ vysvětlila Eva Burešová.

Z pochopitelných důvodů si chtěla sama partnera nejdřív ověřit, než se rozhodla vztah medializovat.

Hvězda Slunečné mimo jiné prozradila, že rozhodně není typická domácí hospodyňka.

„Jsem spíš takový chlapský typ ženské. Mám i dny, kdy jdu ráda na kosmetiku a vlasy. Ale nejsem taková ta, co by si volala každý den s kamarádkami a řešila, co se stalo v práci, denně vařila, pekla, uklízela a chodila doma v krajkovém spodním prádle. Bohužel ne. Raději mám vytahané tričko,“ přiznala Eva Burešová v pořadu Limuzína.

Že má doma zrovna jednoho z nejlepších šéfkuchařů, je tak pro herečku další výhra. Sympatický Přemek Forejt své lásce jistě rád vyvařuje různé dobrůtky.

Oblíbená hvězda Slunečné zažila v minulosti s muži veliké zklamání. Snad vedle porotce MasterChefa konečně najde své štěstí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky